SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart

Ts yenilse de helal olsun.Kadıköy'de Maç'ı kazandılar.Forvetleri yok ve kalecileri de sıkıntılı.Hocaları oynayacak dese bile tam 1 performans verir mi bilinmez..

yarından itibaren kurşunlanma dramaları.

onlar bunlar başlar.

maçtada MHY başrolde olmak üzere olaylar tetiklenir. o herif sahada bulduğu bir şeyi kaşına sokup kanatır bile olay HÜKMEN e bağlasın diye.

KESİN .

normalde BU fener - son TS yi 500 dk oynatsınlar yenemez.

Fb deplasmanda en son bize yenildi. Bu sezon 14 maçta 13 galibiyet 1 beraberlik. İsmail Kartal'la 21-22 sezonunda da 9 deplasmanda yenilmediler. İsmaille 23 maçlık bu absürt seri bitmeli artık

Bu macta ts icabinda hakemi bile yener fenere celme takmak adina. En az üc tane yerler trabzondan net diyorum en az üc.

bu maçtan da bir beklentim yok. umarım kriminal olaylar olmaz. bile isteye toplumu geriyorlar. en sonunda birilerine kalıcı bir hasar olmasın allah korusun. trabzon tehlikeli yer. ciddi söyülüyorum bak feci şeyler olabilir.

futbolunun allah belasını versin ya.

verin şu şampiyonluğu fener'e. böyle bir sezon dünya tarihinde görülmedi.

Tek güzel yanı maçı satmayacak Avcı ve oyuncuları.
Ha güçleri yeter yetmez hakem ne gibi arzularla Fenerbahçe ye pozisyon hazırlar bilemem.

Biz yenelim, devam edelim, sokayım fenere de fenerin maçlarına da.

Hiç ümitlenmeyin çok rahat geçerler.hatta bizim Kasımpşa daha zor geçer.
Bunlar hükümetle vs başka bi yapıyla anlaşmış bu sene şampiyon yapılacaklar deniyor.Böyle bir durumda TS buna karşı mı çıkacak.Kğme düşme potasında olmayan hiçbir takımdan ümit beklemeyin.BJK dahil.Küme düşme hattında kimle oynasalar hakeme muhtaç kalıyorlar

Fener kaybetmez

Izin vermez hakemler

Geriye düstükleri an da bazi serefsiz kani bozuk topculari olay cikarirlar macin yari da kalmasi icin

Abdullah avci sakin kalabilirse en azindan beraberlik olabilir

Üst Alt