SL 23/24 H:31 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 3 Nisan - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:31 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 3 Nisan

Szymanski, Oostorwolde sarı cezalısı oldu bu maçtan maks verim bu şekilde alınırdı çünkü bu ligde Fener'den puan alabilecek son takım şu anda Adana. Çünkü rahat konumdalar genç ve toplama takım olarak yalap şap top oynuyorlar, tabir-i caizse kurabiye gibiler.

Haftaya Galatasaray ve Olympiakos gazisi Fener'in potada olan Karagümrüğe takılabileceğini düşünüyorum.

Szymanski, Oostorwolde sarı cezalısı oldu bu maçtan maks verim bu şekilde alınırdı çünkü bu ligde Fener'den puan alabilecek son takım şu anda Adana. Çünkü rahat konumdalar genç ve toplama takım olarak yalap şap top oynuyorlar, tabir-i caizse kurabiye gibiler.

Haftaya Galatasaray ve Olympiakos gazisi Fener'in potada olan Karagümrüğe takılabileceğini düşünüyorum.
Fenerin arka bahçesi olan Gümrük mü

Sadece bir maç puan kaybetmeleri bizi şampiyon ilan eder. İçerde bunlarla maçımız var, birkaç hafta kala evimize 4 puan geride gelme ihtimali streslerini arttıracaktır

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenerin arka bahçesi olan Gümrük mü

Gümrük o maçta babasını tanımaz. Hurma'nın maçı vereceğini düşünmüyorum eğer alt ligi boylarsa o maliyetlerin altından Koç gelip kurtarmaz onu o da bunu biliyor.

Fikstürleri çok zor yani kalan 7 maçta en az 13 puan almaları şart ve daha bizle maçları var. Fener'e yenildikleri an 6 maçta 1 mağlubiyet hakları kalıyor.

Ve en önemlisi kadroları Fener'e ters gelecek tipte.

Penaltı olacak pozisyona nasıl faul verdi hala aklım almıyor
TFF, mhk, pdfk adamlar her yeri ele geçirmiş. Ali koç ağzından köpükler çıkarak etrafı tehdit ediyor, ilmek ilmek her yere adamlarını yerleştirmiş. Neyini anlamıyoruz. Tek hesaba katmadıkları Okan Buruk ve Galatasaray’ın bu rekor puanı toplaması oldu. Yoksa planları bizim sahamıza şampiyon gelmekti, o maça bile bırakmayacaklardı yani.

TFF, mhk, pdfk adamlar her yeri ele geçirmiş. Ali koç ağzından köpükler çıkarak etrafı tehdit ediyor, ilmek ilmek her yere adamlarını yerleştirmiş. Neyini anlamıyoruz. Tek hesaba katmadıkları Okan Buruk ve Galatasaray’ın bu rekor puanı toplaması oldu. Yoksa planları bizim sahamıza şampiyon gelmekti, o maça bile bırakmayacaklardı yani.
Haklısın

Bizim maca kadar puan kaybetmeyecekler. Biz bir kere takilacagiz. O da muhtemelen ads deplasmaninda.

Derbiye puan puana girilecek diye düsünüyorum.

Yine fener maci, yine rakip takimin kalecileri degismis :) Neyseki izlemedim maci. Baya bir tiyatro donmus yine. Net penaltisini vermemis hakem Adananin, Serdar, kendisini Nani'nin ustune atmis faul alip gol atmislar filan. Valla izlenmez bu lig. VAR'a yabanci hakem gelmedigi surece kesinlikle izlenmez.
hakemlik cok birşey yoktu sanki bende ara ara baktım o pozisyon net içeride penaltı
lakin adanayı deviren fener olmadı emin ol o çöp kapıcı girdi herif tam çuval kale boş olsa daha iyi
azeri kaleci sakat sakat ilk yarıyı cıkardı oynadı yanı sakatkende

Üst Alt