⚽ SL 23/24 H:31 | Galatasaray 1-0 Hatayspor | MS | 2 Nisan - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İcardi 20dk çok istekliydi hatta maçı da onun sayesinde aldık diyebilirim. Ziyech beklediğimden daha iyiydi. Bunların haricinde Muslera da dahil herkes kötüydü.
Muslera yediğimiz ofsayt golde ölümcül bir hata yaptı faul falan yoktu orada şansına ofsayt kurtardı günü.

Bi tane güreşip penaltı aldı diye 15 gün zaha güzellemesi dinlemiştik

60tan sonra falan girer sadece

sene sonu da net oğlu net gitmesi lazım

O değil de takımda az biraz İcardi dışında ortalama oynayan dahi yoktu ona rağmen kazanmak müthiş oldu. Ara takıma pek yaramamış gibi acilen maç ritmini yakalamamız gerekiyor

Orta sahasında MASANGA MATONDO olan takımı yendik.

Hatay şu oyuncu ile nasıl şampiyonluğa oynamıyor akıl alır gibi değil.

Sanırım sorun süper zeka teknik direktörlerinde.

ZAHA-TETE-VİNİCİUS-NDOMBELE-ZİYECH-AUREİER dördü kiralık ikisinide bedavaya aldın zaten imza paralarına bonservisle satıp kurtulmak gerekiyor

kalan maçlara bu 11 ile çıkmalıyız maceraya gerek yok .
muslera
kaan
apo
nelson
köhn
toreira
demirbay
barış
mertens
kerem
icardi

gelelim sana hatayyyy!

bu sezonki ligin 31. haftasında hayatının en büyük 2 topunu oynadın.

biri ilk yarıda allianz'dan dönen gs'a karşı idi. orada bizi namert yakaladın. iki şehir arasında binlerce km, iki maçın santrası arasında 68 saat vardı sadece.

diğer en büyük topunu da dün oynadın.

mübarek olsun. umarım bir gram enerjin ve motivasyonun kalmamıştır. kalmamıştır da kalan maçlarda boru gibi kümeye düşersin.

Yok öyle deme.
Bildiğin çabalıyor adam. Yedekten geldiği her maçta da ciddi katkı verdi.
Hakkını yemeyelim.
Valla tam tersi bazen takımı bile isteye sabote ettiğini düşünüyorum. Icardi'ye bütün kritik pasların mı yönünü, şiddetini ayarlayamazsın ya; bir tanesini de mi ayarlayamazsın? Bir kere mi bek çalımlayamazsın?

Valla tam tersi bazen takımı bile isteye sabote ettiğini düşünüyorum. Icardi'ye bütün kritik pasların mı yönünü, şiddetini ayarlayamazsın ya; bir tanesini de mi ayarlayamazsın? Bir kere mi bek çalımlayamazsın?
yok be yaaa.

bildiğin fizik olarak bitik herif.

hatay'ın acemi sağ beki kaç tane hata yaptı.

hele ki o ceza sahasında bitiklikten kendini yere attığı pozisyonda, kendisi adına ben utandım.

yok be yaaa.

bildiğin fizik olarak bitik herif.

hatay'ın acemi sağ beki kaç tane hata yaptı.

hele ki o ceza sahasında bitiklikten kendini yere attığı pozisyonda, kendisi adına ben utandım.
Valla rezil oynuyor sene başından beri. Buraya gelirken Türkiye Liginde yürüye yürüye oynarım diye düşünerek geldi sanırım, Halil Dervişoğlu katkısı yapıp Ronaldo parası alıyor.

Sanchez yoksa baskı gücü azalıyor çünkü İcardi ile stoperler arası mesafe çok artıyor. Rakipler iki top bir dribling ile ceza sahasına giriyor.
Aurier oynamaya başlamalı
Sanchez-Apo ile devam edilmeli ( yabancı sıkıntısı)
Kanatlar Ziyech-Barış olmalı
Torreiranin yanında Kaan ile başlamalı

AG maçındaki futbolu oynayan takımın KP-Hatay maçlarındaki takım olduğuna inanmak güç gerçekten. Eksilen kimse yok ve yoğun fikstür sıkıntısı da atlatıldı üstelik. Rakiplerin farkı da diyemiyorum; AG Hatay'dan iyi takım...

Üst Alt