SL 23/24 H:33 | Sivasspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:33 | Sivasspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

MS

• Kullanılan toplam oy
    109
  • Anket kapatılmış .
Bünyemin Gezer, Deniz Ateş'te Erman ile benzer yorumlar yaptı pozisyona. Aydınus, Acun'un kanalında bir de penaltı değil de demiyorlar Var karışamaz diyorlar neye göre karışamaz? Belki hakem o teması görmedim diyor Var hakemine o hakemde temas var diyor nasıl karşılamaz yani? İşlerine gelince karışamaz işlerine gelince karışır eyyamın kralını yapıyor Aydınus. Trio zaten ciddiye alınacak bir yer değil kendileri 1 hafta önce Abdülkerim'in golüne faul bu hafta Öztürk'ün bize attığı gole ise gol diyorlar yani bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor.
Bu pozisyonlara VAR karışamaz diye gtten elementi kim uydurduysa bu sezon onun ben ta!!

Karşı karşıya tam topa vuracakken arkadan biri ayağa vuracak, o da yetmezmiş gibi kaleci topu ıskalayıp bileğe vuracak. VAR da buna dur yav ben karışamam diyecek he.

Bu mantıkla bütün penaltılara orta hakemin yorumudur dersin, VAR da sadece ofsayta karışabilir. Beyinsizler yav.

Rashica - Manaj - Muçi ile Balkan rüzgarı eser Bjk'de önümüzdeki sezon
Bjk az akıllı ise Manaj, Emirhan Topçu, Yasin Özcan, Gökhan Gül kanata daha iyi bir Ghezzal tarzı adam lazım olacağı için Oğuz Aydın yazmadım ama bütçeleri varsa o nu da ekleyerek bu adamları almaları lazım yerli kalitesi vb. için eğer şampiyonluğa oynamak istiyorlarsa.

Yok biz bunları bir takıma verelim toplam 10 milyon civarı bonservise. o 10 milyonun üstüne birazda biz koyalım Oğuz Aydın+ Rieder'ı alalım.
Oğuz Aydın bizim maçta iyi oynadı ama her maç iyimi .?Ben yerli oyuncuya 2-3 fazlasına karşıyım.Şuana kadar çok sağlam bonservis ödediğimiz ve bize çok katkısı olan bir yerli topçu söylermisin?

paraları yetmez ki rtaş :asd:
Manaj'ı bir tarafa koy Musrati'ye verdikleri para+ takasla oyuncu vererek Manaj dışındakilerinin hepsini alırlardı. Manaj'a da basarlardı 7-8 milyon + pay falan o da olurdu. 20-25 milyona takımı ciddi güçlendirmiş olacaklardı. 2 oyuncuya o parayı verdiler bakıyorsun bu oyunculara gene ihtiyaç var. Oysa sakatlanmış Amir sakatlanana kadar Musrati'den daha iyiydi seneye geliyor zaten yine OX oynadığı zaman Muci katkısı veriyordu o bölgede. Yani çok plansız 25 milyon bonservis gömdüler 2 oyuncuya ki o paraya yazın komple takımı tamamlayabilirlerdi şimdi bir 25 milyon daha ihtiyaçları var.

Oğuz Aydın bizim maçta iyi oynadı ama her maç iyimi .?Ben yerli oyuncuya 2-3 fazlasına karşıyım.Şuana kadar çok sağlam bonservis ödediğimiz ve bize çok katkısı olan bir yerli topçu söylermisin?
Yerli işi biraz oyuncunun disiplinine birazda şansa da bağlı. Akbaba mesela o sakatlıkları geçirmese ciddi fayda sağlayabilirdi. Barış Alper alt ligden gelecek bir oyuncu için aslında o zaman 2 milyon euro+ pay verdik bakarsan. Oğuz Aydın için bence alabileceğimiz para 4 milyon+ bonus ben bu para edeceğini düşünüyorum. Zaha'yı Arap yada PL takımlarına göndeririz 3-4 milyon kazanırız o parayıda Oğuz Aydın'a vermek benim düşüncem hem maaş bütçeni de 3-4 milyon düşürmüş rahatlatmış olursun.

Bjk az akıllı ise Manaj, Emirhan Topçu, Yasin Özcan, Gökhan Gül kanata daha iyi bir Ghezzal tarzı adam lazım olacağı için Oğuz Aydın yazmadım ama bütçeleri varsa o nu da ekleyerek bu adamları almaları lazım yerli kalitesi vb. için eğer şampiyonluğa oynamak istiyorlarsa.

bjk ve tsnin azcık akılları varsa 2 3 sene pata harcamazlar

bizimle ve hatta fenerle bile yarışma ihtimalleri yok

Yerli işi biraz oyuncunun disiplinine birazda şansa da bağlı. Akbaba mesela o sakatlıkları geçirmese ciddi fayda sağlayabilirdi. Barış Alper alt ligden gelecek bir oyuncu için aslında o zaman 2 milyon euro+ pay verdik bakarsan. Oğuz Aydın için bence alabileceğimiz para 4 milyon+ bonus ben bu para edeceğini düşünüyorum. Zaha'yı Arap yada PL takımlarına göndeririz 3-4 milyon kazanırız o parayıda Oğuz Aydın'a vermek benim düşüncem hem maaş bütçeni de 3-4 milyon düşürmüş rahatlatmış olursun.
Oğuz Aydın nedense bana Yiğit gokoglani hatırlattı.

Bu pozisyonlara VAR karışamaz diye gtten elementi kim uydurduysa bu sezon onun ben ta!!

Karşı karşıya tam topa vuracakken arkadan biri ayağa vuracak, o da yetmezmiş gibi kaleci topu ıskalayıp bileğe vuracak. VAR da buna dur yav ben karışamam diyecek he.

Bu mantıkla bütün penaltılara orta hakemin yorumudur dersin, VAR da sadece ofsayta karışabilir. Beyinsizler yav.
Daha önce söylemiştim de itiraz edenler olmuştu. VAR oyuna ve skora ciddi ölçüde etki edecek her pozisyon için müdahil olabilmeli, bunun başka çözümü yok. Görüldüğü üzere birileri bu defa işlerine geldiği gibi ''VAR karışmalı, karışmamalı'' şeklinde manüple ediyor mevzuyu. Sahadaki hakem, pozisyonu sadece bir 'an' görüp karar vermek zorunda; bir temasın oyuncuyu ne ölçüde etkilediğini doğru tespit edemeyebilir doğal olarak ki hatta o teması fark etmemiş de olabilir. Nereden biliyorsun, Djiku' nun eylemini hakemin görüp yorumunu yaptığını? Muhtemelen göremedi; hakem için zor pozisyon...

Hülasa, böyle bir teknolojik imkan varken, en verimli şekilde kullanılmalıdır. Futbolda belli pozisyona gelmiş olup da buna karşı çıkanda net art niyet ararım...

bjk ve tsnin azcık akılları varsa 2 3 sene pata harcamazlar

bizimle ve hatta fenerle bile yarışma ihtimalleri yok
Tamam da bir daha bu kadar kötü ligde bulamazlar seneye bu kadrolarla Avrupa gelirlerinden de olurlar o yüzden akıllı yatırım yine de yapmalılar. Maaşı düşük genç yetenekli adamlar almalılar. Ama dediğim gibi Bjk devre arası çok yanlış strateji izledi 25 milyon bonservis verdi bir de aldıkları oyunculara 2 milyon üzeri maaş bağladı o da yetmezmiş gibi birisi tamam genç ama diğer artık satılma zamanı da geçen bir oyuncu. TS ise daha da kötü durumu zira Avcı2yı göndermeden yapılanma yapamazlar oysa Karadeniz bölgesinde oranın koşulları da nedeniyle fizikli güçlü genç kaynıyor ama Avcı ile onları yetiştirme oynatma ihtimalleri yok Ts biraz akıllı ise Tekke ile alt yapı devrimi yapmalı.

Daha önce söylemiştim de itiraz edenler olmuştu. VAR oyuna ve skora ciddi ölçüde etki edecek her pozisyon için müdahil olabilmeli, bunun başka çözümü yok. Görüldüğü üzere birileri bu defa işlerine geldiği gibi ''VAR karışmalı, karışmamalı'' şeklinde manüple ediyor mevzuyu. Sahadaki hakem, pozisyonu sadece bir 'an' görüp karar vermek zorunda; bir temasın oyuncuyu ne ölçüde etkilediğini doğru tespit edemeyebilir doğal olarak ki hatta o teması fark etmemiş de olabilir. Nereden biliyorsun, Djiku' nun eylemini hakemin görüp yorumunu yaptığını? Muhtemelen göremedi; hakem için zor pozisyon...

Hülasa, böyle bir teknolojik imkan varken, en verimli şekilde kullanılmalıdır. Futbolda belli pozisyona gelmiş olup da buna karşı çıkanda net art niyet ararım...
bu fb neden böyle?

*şike yap, kabak gibi ses-görüntü kayıtları, tapeler olsun.

"deliller hukuka uygun toplanmadı", devam.

*bariz penaltı yap, kırmızı görecek faul yap.

"V.A.R. karışamaz", devam.

sonra, "biz neden başarılı olamıyoruz?".

Oğuz Aydın nedense bana Yiğit gokoglani hatırlattı.
Hiç mi hiç alakası yok.

Oğuz iyi futbolcu, iyi bir takımda doğru rol verilirse çok fayda sağlayabilir diye düşünüyorum. Bağımlı-bağımsız pek çok etkene göre kariyeri şekillenecektir. Risksiz transfer olmaz...

Yiğit transferinde, Tarık için de olduğu gibi, neredeyse aleyhte bayrak açmış, bedava bonservisle bile alınmamaları gerektiğini söylemiş biriyimdir. Silinmediyse mesajlarım kayıtlıdır. Forumda futboldan az çok anladığını düşündüğüm hemen herkes de benimle paralel laflar etmişti. ''Transfer riski'' ile filan izah edilemeyecek ağır saçmalıklardı yani...

Alakaları yok birbirinden Yiğit Gökoğlan sadece hızlıydı gücü,presi falan da yoktu. Fatih hocanın en saçma transferlerinden biridir zira hiç bir zaman Oğuz Aydın tarzı bir performansta vermedi kendisi hatta alındığında kimse anlamamıştı neden alındığını.
Sağ açığımız yoktu ve mevcutlar çok kötüydü.

Üst Alt