SL 23/24 H:33 | Sivasspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:33 | Sivasspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

MS

• Kullanılan toplam oy
    109
  • Anket kapatılmış .
Fener'e karşı ve bize karşı oynadıkları, oynayacakları maçlar şerefsizlik dalında Oscar'a aday gösterilebilir.

Son 10 yılda sivasspor bizden daha çok yenmiştir veya berabere kalmıştır fb ile muhtemelen
Nasıl yani? Cümlenden hiçbir şey anlaşılmıyor üstat.

Sivas Fb'yi, Gs'ın Fb'yi yendiğinden daha mı çok yenmiştir diyorsun?

Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Adamlara karşı son 4 maçımızın 3'ü 3-0 galibiyet:) Kadiköy'de ise karşı serimiz var.

Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Adamlara karşı son 4 maçımızın 3'ü 3-0 galibiyet:) Kadiköy'de ise karşı serimiz var.

Evet biraz mübalağa yaptım ama sivasın hep puan aldığını hatırlıyorum kilit sezonlarda. Geçen sene kaleci Ali Şaşal şikesi sayesinde 2 maçtada puan alamadı sivas ama ondan önceki sezonlarda sivas içerde veya dışarda illaki puan aldı fenerden.

Edit: Son 10 maçın 5inde Sivas puan almış. Üstelik son 2 maç kaleci şikesi var.

Ali Bidon Vural bakalım nasıl bir şov hazırlamış gene. Bizim maçlarda şov yapan bu ahlaksız şikecilerle olan maçlarda geleni geçeni içeri alıyor hep

Şaka Maka Sneijder füzeleri maçından beri içeride feneri lig maçlarında bir tek zaniolo ile geçen sene yenmişiz Sivas bu süreçte 2 kere yenmiş evinde feneri

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mecnun Odyakmaz'ın fb'li, Rıza'nın da anti GS'li olması ve yıllardır bize karşı aşırı motive olmaları nedeniyle bu psikolojiye sahibiz ama işte bizden aldıkları kadar fenerden de puan almışlar ki bu önemli. Bu sene bizden puan aldılar fbden de alırlar. b.uygun denen it hala bunların başında mı bilmiyorum ama asıl tehlike o

Mecnun Odyakmaz'ın fb'li, Rıza'nın da anti GS'li olması ve yıllardır bize karşı aşırı motive olmaları nedeniyle bu psikolojiye sahibiz ama işte bizden aldıkları kadar fenerden de puan almışlar ki bu önemli. Bu sene bizden puan aldılar fbden de alırlar. b.uygun denen it hala bunların başında mı bilmiyorum ama asıl tehlike o
sivas içerde fbden puan alıp şampiyonluktan etmişti ama o gün rıza vardı bülodan pek umut yok

Şaka Maka Sneijder füzeleri maçından beri içeride feneri lig maçlarında bir tek zaniolo ile geçen sene yenmişiz Sivas bu süreçte 2 kere yenmiş evinde feneri

Onlar da içerde 1 kere yenmiş. Kadıköy'de Rıza 2 sezon art arda yenmiş ama

Sivas büyüklerden puan alan takım ama Bülent aşırı fbli ve şikeci

Onlar da içerde 1 kere yenmiş. Kadıköy'de Rıza 2 sezon art arda yenmiş ama

Sivas büyüklerden puan alan takım ama Bülent aşırı fbli ve şikeci
Doğru biri hazırlık maçıymış. Bu maçtan ümidim yok ama neticede iç sahadaki kötü fener istatistigimizi bu sezon biraz daha düzeltip şampiyon olacağız inancındayım

Üst Alt