⚽ SL 23/24 H:34 | Adana Demirspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Nisan - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu mac cok onemli. Eger bu maci alirsak Fenerbahce Sami Yene gelmeden bilerek havluyu atacaktir.
Bi husranda final macinda kaldiramazlar. asiri derecede tepki olur, kaos olacaktir.
Adana macimiz final maci bizim icin. Yenersek, fener gelecek 3 haftada icinde bilerek 2-3 puan kaybedecek. ve Rams parka formalite maci olarak cikacaklar.
Ali Koc kendisini aklamak icinde Ismaili one surecek..

Dün Aek'in Pana'yi darladigi gibi darlamaliyiz adamlar nefes aldırmadı, şampiyon olmak isteyen takım böyle olur gerçekten imrendim. Ads bu kalibrede bile takım değil işi ciddiye alıp hiç kimseye fırsat vermeden işi bitirmeliyiz. Bjk'nin puan alacak dermanı yok ama biz silersek bunları, Fener kendi verebilir puanları

Alanya maçından çok daha çekiniyor ve tırsıyordum.

tabii ki zor maç ama biz gibi oynarsak rakip olamazlar, alanya gibi organize bir takım olduklarını da düşünmüyorum savrukluklarını değerlendirmeliyiz.

Nerden geliyor bilmiyorum bu keltos hikmetin bize bur kini var herifin fenerden 1 puan almışligi yok
kini değil, yıllardır gs hocası, 2. fatih terim olma hayali vardı. bizde gs hocası olmak istiyorsan, gs'a karşı başarılı olmalısın. fbli eskilerin yaptığının tam tersi yani. o yüzden bize karşı hep motiveydi. kendisinin gs çeşitli yaş gruplarında hocalığı da vardır bu arada.

eyvah eyvah. bahattin şimşek mi?

ulan içeride rize'yi 6-2 yendiğimiz maç 4-1 iken bile diken üzerinde izledim bu herif yüzünden.

yandık. ben size diyeyim.

hani şu olowoyin'in torriera'nın baldırına bastığı ama olowoyin lehine faul veren hakem. akabinde elleri arkaya bağlı itiraz eden icard'yi çocuk gibi azarlayıp sarı kart vermişti.

8 gol olan maça 3 dakika uzatma vermişti. rize'nin gardı düşmüş, gs arka arkaya pozisyonlar buluyordu çünkü.

kusursuz oynamalayız. hakem her saniye fırsat kollayacaktır.

Ummadık taş baş yarar, her ne kadar iddiasız ve formundan uzak olsada rakip çok dikkatli olmamız gerekiyor. İnşallah maçı erken çözeriz Samsun deplasmanı gibi ilerler

Üst Alt