⚽ SL 23/24 H:34 | Adana Demirspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Nisan - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
adana demirspor son maçında samsunspor'la 1-1 berabere kaldı. adana demirspor'da edouard michut, josé rodríguez ve vedat karakuş sakatlıkları nedeniyle kadroda olamayacaklar. galatasaray'ımızda ise herhangi bir sakat ya da eksik yok bu maç öncesinde. tek handikap sarı kart sınırında olan oyuncularımız. lucas torreira , kaan ayhan, hakim ziyech, victor nelsson, kerem aktürkoğlu, davinson sanchez sarı kart sınırındaki oyuncularımız. kart görmeleri halinde sivasspor maçında forma giyemeyecekler.

adana demirspor son maçında samsunspor'la 1-1 berabere kaldı. adana demirspor'da edouard michut, josé rodríguez ve vedat karakuş sakatlıkları nedeniyle kadroda olamayacaklar. galatasaray'ımızda ise herhangi bir sakat ya da eksik yok bu maç öncesinde. tek handikap sarı kart sınırında olan oyuncularımız. lucas torreira , kaan ayhan, hakim ziyech, victor nelsson, kerem aktürkoğlu, davinson sanchez sarı kart sınırındaki oyuncularımız. kart görmeleri halinde sivasspor maçında forma giyemeyecekler.
Nelsson-Davinson ikilisinden biri bu maçta sarıları temizlese iyi olur. Sivas maçında da Kaan veya Torreira' dan biri aynı şekilde. Defansif oyuncuların sarı kart görmesi an meselesi...

Bu tip maçlarda rakibe tüm cihana mesaj verme maçlarının çıkacaksın rakibi maça hiç ortak etmeden çatır çatır oynayıp 2-0 yapıp çıkacaksın

O mesaj yerine gidecek ki rakip maçına bunlar zaten şampiyon oldu kafasında maça çıksın ve puan kaybetsin

Umarım miy miy bir top oynamayız ankaragucu deplasmanı gibi baslamaliyiz

İçimde kötü hisler var stresten kalp krizi geçirmek üzereyim
Bence rahat ol üstadım demirspor savunması mücadelesi eksik bir ekip kaliteli ayakları var ama okadar ben Alanya deplasmanı zor zor denilir ken kolay geçer demiştim bu maçta kolay geçecek ilk yarı fişi çekeriz

Asıl zor maçımız Sivas ve gümrük bu takımlar kapanacak demirspor kapanmaz oynamaya çalışır rahat yeneriz

Üst Alt