SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs

Konya'nın son haftalardaki performansı bu maç için örnek teşkil etmez bu bambaşka bir maç. Yapmaları gereken tek şey doğru kapanıp alan vermemek yani hücumda etkisiz olmaları önemsiz.

Geri hatları gayet iyi Slowik-Ahmet Oğuz-Hadebe-Damjanovic-Guilherme bunlara ön alanda kalabalık yaratacak oyuncuları var bence net ters gelebilecek takım hele ilk golü Konya falan atarsa o zaman ciddi şamata olur, ben Konya'ya arkasında 40 bin taraftarınıda düşünerek aşırı güveniyorum yeter ki biz Sivas'ı yenelim.

Teşekkürler Konyaspor...

Şu konyada oynayan yerli oyuncuları görünce anadoludan oyuncu almanın büyük risk olduğunu düşünüyorum. Futbolun temel hareketlerini yapamıyorlar. Bom boş topları bile rakibe attı hıyarlar

Istedikleri kadro yeni kadro kursunlar

Bir takima bazi olumsuzluklar yapistigi zaman kurtulmak zor oluyor

Gecen sezon da küme düsme hattina puanlar biraktilar,bu sezon yine ayni bölüm de koptu is

Mac öncesi bu maci fenerin gecen sezon ki giresun deplasmanina benzetiyordum

Bu basarisizlik gelecek sezonlarda da devam edecek cünkü basarisizlik stres’e yol aciyor

Bu maç nasıl berabere bitti hala şaşkınım. Yani nasıl oldu da ittiremediler yine bir kırmızı kart veya penaltı ile.

İşin en acı kısmı, azıcık top oynamak isteyen bir takım çıkarsa karşılarına ifb’nin puan kaybetmesi 100% garantı.

Yani sene çok leş bir takıma karşı şampiyonluk mücadelesi verdik mayıs ayına kadar boşu boşuma. Bu olacak iş değil!?

Çok ittirdiler bu namussuzları bu sezon. Bu lig 24 Ocak’ta Başakşehir maçında sona ermesi gerekiyordu. Ama penaltı verildi 90 artıda. Ardından Kasımpaşa, Pendikspor be Trabzon maçları. 24 Ocak’tan 6 mayısa kadar ittirdiler ve biz bu kepazeliği 13 hafta boyunca izlemek zorunda kaldık ızdırap gibi.

Ama ilahi adalet. Bugün kaçan pozisyonlar ve yaşanan sakatlıklar. Bir yere kadar işte bu pis işler.

Allahıma ve babama şükür iyi ki Galatasaray’lıyım be 🟠🔴🦁

Konya bugün kalecisi sayesinde 1 puan aldı
İlerdeki adamları yüzünden de 2 puan kaybetti
İptal golde şut yerine sağına verse boş kaleye gol olacaktı ya da diğer pozisyonda darbeyi aldığında kendini bıraksa penaltı olacaktı

Taa ligin başlarında söyledik, uzun ligde yaşlı kadro sıkıntı olur fenere diye
Tadic-Ceko durdu fener de durdu, yoksa fred falan bir yere kadar
Crespo, lincoln falan fredi yedeklerken gönderdiler, ick’yı çekebilirdi oraya akıl edemedi, şimanskiyi kullanamadı
Neyse beter olsunlarr

Bu konya kadar beceriksiz bir takım daha ligde yok

Ulan başka bir takım olsa fb nin son 10 dakika da bıraktığı boşluklardan en az iki gol atardı.Bunların hücuma gitmeye ne niyeti vardı ne mecalimi

Fb harbi mal bir takım bunları yenemediler ya otursun şimdi sabaha kadar ağlasınlar
Mantıken öyle ama berabere bittiğine bence fazlasıyla sevinmek lazım çünkü maç içinde fenerin 4 tane bomboş kafa vuruşu ve Tadic'in şutu var hepsinde gol girdi diye üzülmüştüm iyi ki hiçbiri girmedi açıkçası puan kaybetmeleri yetti çok koymadı.

Konya bugün kalecisi sayesinde 1 puan aldı
İlerdeki adamları yüzünden de 2 puan kaybetti
İptal golde şut yerine sağına verse boş kaleye gol olacaktı ya da diğer pozisyonda darbeyi aldığında kendini bıraksa penaltı olacaktı

Taa ligin başlarında söyledik, uzun ligde yaşlı kadro sıkıntı olur fenere diye
Tadic-Ceko durdu fener de durdu, yoksa fred falan bir yere kadar
Crespo, lincoln falan fredi yedeklerken gönderdiler, ick’yı çekebilirdi oraya akıl edemedi, şimanskiyi kullanamadı
Neyse beter olsunlarr
Bu mesajı Ali koç görürse umarım görür, direkt fenere teknik direktör olursun.

Üst Alt