SL 23/24 H:4 | Ankaragücü 0-1 Fenerbahçe | MS | 3 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aslında Tolga ve Efkan ortada iyi ama on bolge çok sakar .Morutan da pek formda başlamadı yine de ben bir ümit beraberlik diyorum

Antalya ve Konya ile birlikte eli ayagi düzgün bir kadrosu olan bir Ankaragücü var. Ligde cogu takimin üstünde kadro kalitesine sahip ama teknik direktörü yeterli bir profil cizmiyor. Bu maci kaybettikten sonra Tolunay Kafkas gönderilir gibime geliyor. @Umut Işık
Şu ana kadar Antep ve Başakşehir hariç hoca değiştiren çıkmaz ama 2-3 maç daha 6-7'nci haftaya rezalet girerlerse net değişim gelir.

İlk yarı berabere biterse fener anca penaltı jokeriyle yenebilir. Ama Ankaragücünun gol atacagini düşünüyorum. Bomba Becao hata yapacaktır.

Şu ana kadar Antep ve Başakşehir hariç hoca değiştiren çıkmaz ama 2-3 maç daha 6-7'nci haftaya rezalet girerlerse net değişim gelir.
Ankaragücü kaotik bir camia ve ciddi yatirim yaptilar. Sabir göstereceklerini sanmiyorum kötü gidise.

Basaksehir'de Emre Belözoglu - Abdullah Avci degisimi kuvvetle muhtemel.
Ankaragücü'nden Riza Calimbay hamlesi bekliyorum.
Sergen Yalcin ve Aykut Kocaman hala bosta.

Fuat Capa Kasimpasa'yi bekliyor.

Hakan Keles düsük bütceli takimlarda gündeme gelebilir Gaziantep gibi.
Bülent Korkmaz ve Hamza Hamzaoglu teklif alsa hemen gider birine.

Hikmet Karaman pusuda bekliyor random.

Üst Alt