SL 23/24 H:4 | Ankaragücü 0-1 Fenerbahçe | MS | 3 Eylül - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fredin pozisyonu penaltiydi, iki tarafinda penaltisi verinmedi diyenler gördüm Twitterde. Fredin pozisyonunda sanki Fred savunma oyuncunun salladigi ayagina basmiyor mu?

Zaten biliyorduk da sırf Dzeko elini kolunu salladı diye çıkmamış topa aut verdi
ankaranın korneri yedi
dedim ki bu hakem fenere puan kaybettirmez, resmen korkuyor dedim içimden
Korneri verip dzekoya itirazdan kart vermesi gerekirken aut dedi
Penaltı zaten skandal, ne olması gerekiyordu acaba penaltı verebilmesi için

kayserideki gibi aptaca salakça puan kayıpları yaşamayak yeter
öteki türlü bunların nefesi bize yetmez.
tek sinir bozan olay senelerdir aynı mevzu sanırım maçlarında hep kaçan bunlar oluyor zar zor bi tane atıyolar sonra bekleki yesinler.

Ilk macta da penaltiyi vermediler son dakikada.

Bu macta da vermediler.

Istisnasiz her maclarinda dumen var..

Bu ligde biz bosuna oynuyoruz.

Ben izlemedim bile bu maci.

Keske hafizayi sifirlayip Turkiyeye dair herseyi unutabilsem diyorum bazen..
abi 2020-2021 sezonunun aynısı baslangıcları.o sezon da rize deplasmanı valencia,antalyada perotti hatırla.hatta transfer konusunda 2018 yazı gibi geçirdiler dönemi ama karsılastıkları takımlar ve hocaları da yas şu an.

Dzeko, Tadic bekleyen etkiyi pek yapamıyor. Özellikle Dzeko ciddi kötü. Szymanski iş yapmadığı her maç zorlanırlar. Bu günde hakem sayesinde kazandılar. Net penaltı verilmedi rakibin. Kötü Antep'e karşı da Antep 70 dakika 10 kişi olmasına rağmen zor kazanmışlardı bu arada.

savunma yaş,ortasaha da cabuk geçiliyo.syzmanski iyi hoşda abi,valbuena ve soldado da iyiydi ama yetmiyor bi yerde
İsmaili valencia ya giden Mehmet Topaldan iyi görüyorlardı. Devam etsinler bu kafaya. Biz mücadele eden berkani bile sutladik direk. Bu sene penalti aldiracak dümenci valencia da yok. Tadic cengiz kanati en fazla orta kafa gol oynatir. Dzeko 2-3 mac daha şöyle kaçırmaya başlasın anasina sovmeye başlarlar. İso bu takimi idare edemez imkani yok. İsonun yaninda okan elit hoca kalır basarilariyla. İso önce bir anadolu takiminda 60 günden fazla hocalik yapabilsin

Abi şu pozisyonda Fenerbahçeli futbolcunun topla hic bir ilgisi yok direk adamı biçip götürüyor nasıl penaltı verilmiyor nasıl var çağırmıyor aklımı yitirecem

Yuh abi yuuh

Maci izlemedim ilk kez görüyorum pozisyonu

Buna VAR müdahale etmediyse sözün bittigi yerdeyiz

Net bir sekilde sike yapiyorlar. Dünyada bukadar sike yapan, haksiz mac kazanan baska takim yoktur

Ya bir sezon sadece bir sezon bu hakem rezaleti baş ağrısıyla geçmeyen maçlar izleyelim

Bu ne ya olacak iş değil. Yok mu kaybedecek bir şeyi olmayan bir Cimbomlu serdengeçti...

Osayinin pozisyonu %100 penalti. Ama Fredin pozisyonda %100 penalti. Fredin pozisyonu penalti vermedikleri icin osayinin pozisyonu penalti vermediler. Bu ligde kimse ayricalik istemiyor. Penaltiysa vereceksin.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

“Top oynamıyor patlarlar” diyen arkadaşları anlıyorum ama ses çıkarmadıkça da hakemler bir şekilde patlattırmıyor işte
Ama kendileri organize şekilde algı yapıp resmen şampiyonluğu çalma peşindeler

Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum bu pozisyon dünyanın heryerinde penaltı ama hakem triosunun tıpası yemedi biz bunların içerde dışarda içinden geçeriz...

kayserideki gibi aptaca salakça puan kayıpları yaşamayak yeter
öteki türlü bunların nefesi bize yetmez.
tek sinir bozan olay senelerdir aynı mevzu sanırım maçlarında hep kaçan bunlar oluyor zar zor bi tane atıyolar sonra bekleki yesinler.
dogru,lakin bence gecen seneye göre hocasız gibi gidiyorlar jesus bunlara ciddi ön alan baskısı yaptırıyordu
bu sene ise oyunu tutamıyorlar ve inanılmaz boşluk veriyorlar ankara az becerıklı olsa 2-3 rahat olurdu
ismail bence tepki alacak ilk kişi

Cok kötüler

Ön alan baskisi sifir

Üretkenlik sifir

Rakip kaleye yavas gidiyorlar

Cekirge misali gidiyorlar yakinda patlarlar

Üst Alt