SL 23/24 H:5 | Trabzonspor 3-0 Beşiktaş | MS | 17 Eylül - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:5 | Trabzonspor 3-0 Beşiktaş | MS | 17 Eylül

Mendy ne yapmış öyle

Bjk de hala necip oynuyor
2 stoper aldın biri kenarda yok
Kadro planlaması enteresen

3 orta saha aldın
Alex C.-Kazak topçu-Onana
Sayıyı arttırdın ama kalite artacak 2si bonservisle cidi paralar erildi
Fazla doğaçlama gittiler
Lig uzun ama bakalım

Rashica bizde pis işleri de yapıyordu
Mertens ve Keremin zaaflarını kapatıyordu
Bjk de Ghezzal gibi katkı bekliyor
Esnek adam yok kadroda
Bu çok ciddi baskı

Rosier de ciddi ceza almalı
Nereden geliyor bu rahatlık
Q7 döneminden beri böyle. O p. kurusu da önüne gelenin topuğuna basıyordu önüne gelene tekme falan atıyordu ama kırmızı kartı geçtim foul bile çalınmıyordu.

Millet hep Fener'e odaklanıyor Beşiktaş kimsenin şeyinde bile olmadığı için ama bu küçük şikeciler çok daha fazla kollanıyor yıllardır.

Q7 döneminden beri böyle. O p. kurusu da önüne gelenin topuğuna basıyordu önüne gelene tekme falan atıyordu ama kırmızı kartı geçtim foul bile çalınmıyordu.

Millet hep Fener'e odaklanıyor Beşiktaş kimsenin şeyinde bile olmadığı için ama bu küçük şikeciler çok daha fazla kollanıyor yıllardır.
Daha geçen mac Gedson atılmadı arkadaş
Bir bizim maçları didik didik ediyorlar
Daha lig başı, Ankaragücü penaltısi atlandı
İkisi de kollaniyor, bjk konuşulmuyor aynen

Mendy'e transfer olduğu gün merak edip biraz bakmıştım çok savruk bir topçu gibi duruyordu ama dün bunu pek göstermedi. 10 maç bir izlemek lazım hakkında doğru fikir sahibi olabilmek için.

Q7 nin bir Bursaspor maçı vardı, 5 kez atılması gereken maçta hakem atamamıştı nedense?!..

bu bjk 24 maçtır yenilmiyomuş skandal gerçekten
Geçen sene en son Sivasspor'a yenildiler ondan sonra puan farkı 12-15 arasına çıktı şampiyonluktan kopup o rahatlıkla çıkıp rahat rahat maçları oynadılar ne stres ne panik hiçbir şey olmayıncada kazanarak devam ettiler. Son Konyaspor maçında 2'ncilik şansı gelince biraz stres biraz panik puan kaybedip 3'ncü oldular. Bu sene zor geçeceği onlar adına belliydi yalancı bahara kandılar. :asd:

bjknin önümüzdeki 10 gün içindeki fikstürü çok kötü, muhtemelen liderden çift haneli fark yemiş olacaklar bu süreçte,club brugge deplasmanında da en az 2-3 yerler bence,brugge geçen sene kötü olduğu için buraya düştü normalde CL takımı bildiğiniz gibi ama yeni hoca ile yeniden eski güçlü brugge geri gelmiş bjknin işi zor

Üst Alt