SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül

1694975745831.png

1694975766013.png 1694975773914.png 1694975776357.png

1694975877655.png

Trendyol Süper Lig 2023/24 Sezonu 6. Hafta
Alanyaspor - Fenerbahçe
Kırbıyık Holding Stadyumu
24 Eylül 2023 Pazar
20:00

Fb'nin milli araya kadarki puan kaybı ihtimali olan tek maç. Artık puan kaybı gelsin. 10'da 10 yapmayı hiç hak etmediler.

F5zzSjcXgAALTpI

Fenerin takım boyu uzun kolay kolay da sezon boyu çözebileceklerini düşünmüyorum stoperleri ağır ön bölge ise her ne kadar iyi gözüküp bireysel anlamda skor yapsalarda rakibi karşılama konusunda ciddi kötüler zaten iyi pas yapan her takım galibiyet yakın taraf olur kompakt bir takım olmadıkları için doğru geçişlerle direk pozisyona girerler. Alanyaspor'un başında Ömer Erdoğan var o geçişleri kullanabilir.

Bu maçta puan kaybı bekliyorum fbden. Zaten bu maçtan da puan kaybı gelmezse iş sıkıntı. Diğer milli araya kadar art arda 2 iç saha maçı ve her maçta banko domalan paşa maçları var. 2 iç sahanın da biri sürekli domalan diğer takım rize zaten.

1695321317537.png

Konferans maçında rotasyon yaptılar tüm enerjilerini bu maça sakladılar Alanyaspor'da da pek bir şey yok fener çok rahat kazanır nedenini bana sormayın :asd: @Murat Durmaz
Ben Umut Işık diye 1'ini geçen senenin dışında Katiyen tanımıyorum :D Hakkında seni çocukken komşun olan Okan hocanın Fbli yardımcısı seni Fbli yapmış.Geçen sene de Okan hocayı o yüzden desteklemişsin.Bu hakkındaki iddialar hakkında ne düşünüyosun?

Ben Umut Işık diye 1'ini geçen senenin dışında Katiyen tanımıyorum :D Hakkında seni çocukken komşun olan Okan hocanın Fbli yardımcısı seni Fbli yapmış.Geçen sene de Okan hocayı o yüzden desteklemişsin.Bu hakkındaki iddialar hakkında ne düşünürsün?
Yardımcı İrfan hocamı severim hocamız kadıköy'de gollerden sonra hunharca seviniyordu o camiayı çalıştırmış olabilir kendisi muhtemelen Galatasaraylı yoksa orada o kadar sevinmezdi. :asd::asd::asd:

Üst Alt