SL 23/24 H:6 | Beşiktaş 2-1 Kayserispor | MS | 24 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:6 | Beşiktaş 2-1 Kayserispor | MS | 24 Eylül

Acikcasi gecen sene ligin son haftalarindan sonra bu sene icin en buyuk rakibimiz bunlar olur diye dusunmustum. Baya baya formdalardi hatta saniyorum ts macinda berabere kalmasalar bizim 14lük rekoru kirma noktasindalardi. Bu sene tepe taklak oldular daha da beter olsunlar. O baskanlari falan boyle kudursun her hafta aglasinlar. Bizim macta da koyup alayina istifa ettirtelim

:D
transfer-haberi-crystal-palacetan-wilfried-zaha-aciklamasi-cok-uzgunuz-1690471622614.jpg

Pek izlemedim ama o alıyor hala tüm maçları.

Fizik olarak düşmesi normal hem yaşı var hem her maç sürekli oynuyor.

O kadar adam aldılar biz hazır değil diyoruz bunlarınkiler çok daha vahim durumda.
Bunların Sivasspor maçı son 20 dk harici tüm maçlarını izledim onda da Filenin Sultanlarının final maçı vardı ona geçmiştim. İlk maç Salih Dursun'u forvete koyan Karagümrüğe karşı baya kötülerdi 5 dakika baskıları hariç Gedson maçı çekip aldı, Pendikspor maçında da oyun üstünlüğünü alamadılar, Sivasspor maçında ilk yarı iyiydiler 2. yarı Sivasspor 2-1 yakalasa iş gene farklı yerlere gidecekti 2 tane %100'lük gol kaçırmıştı, Trabzonspor maçında da 3-0 ile ucuz yırttılar pozisyona da giremiyorlar.

Zaten en son Brugge maçı 6-7 olsa kimse şaşırmazdı 1-1 bitti oradan bile ucuz yırttılar.

Bu sene üretkenlikleri baya sıkıntı oyunu karşı kaleye yıkamıyorlar Ghezzal iyi dönmezse sorunları çözülmez gibi duruyor.

Gedson bizim maça da yetişmeyebilirmiş, büyük kayıp onlar için.
Bizim maça belki ufakta olsa bir ihtimal yetişebilir onda da muhtemelen hazır olmaz milli arayla beraber 1 ay var ama onların asıl korkusu Kayseri maçından sonra Adana Demirspor ve Konyaspor deplasmanları olur üst üstte 2 deplasmana gidecekler yerine koyabilecekleri 1 tane bile adam yok. Şu süreçte fena dağılabilirler.

Üst Alt