SL 23/24 H:6 | Hatayspor 3-2 Trabzonspor | MS | 25 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:6 | Hatayspor 3-2 Trabzonspor | MS | 25 Eylül

Zevkli maç olacak. Hatayspor'un bu seneki transferlerini beğeniyorum Görken Sağlam, Strandberg, Maksimovic (son durumunu bilmiyorum gerçi) gibi iyi oyuncular aldılar. Volkan Demirel TD'liği pek beğenmiyorum ama o da çok genç daha. Mesela Stradnberg'i yanlış kullanıyor Volkan hoca bence kanatlarda kullanıyor oysa bu oyuncu net bizim ligde iş yapacak santrafor. Bertuğ varken kanatlarda oynatmasını anlarım sonuçta elinde potansiyel var lakin onu da sattın ona rağmen son maç kanatta oynattı Strandberg'i böyle kanatta oynatmaya devam ederse tam verimini alamayacak oyuncudan bence. Trabzon yeni transferleri ile hücumda daha tehlikeli olsa da hala defansif problemleri devam ediyor bence onlarda da Mendy'nin performansını merakla bekliyorum.

:D
transfer-haberi-crystal-palacetan-wilfried-zaha-aciklamasi-cok-uzgunuz-1690471622614.jpg

Hatayspor XI: Erce, Kilama, Burak, Kamil, Ghoulam, Aburjania, Matondo, Bashiru, Carlos, Rivas, Lamkel Ze.

Trabzonspor XI: Uğurcan, Benkovic, Baniya, Eren, Mehmet Can, Mendy, Bakasetas, Bardhi, Abdülkadir, Visca, Onuachu.

Üst Alt