⚽ SL 23/24 H:7 | Galatasaray 2-1 Ankaragücü | MS | 30 Eylül - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Basak macinda golu neden aninda verdiler de bizim golu beklettiler? Yukaridan cekimde top cok net cizgiyi gecmis. Sanki bile bile yapiliyor gibi

Takım o kadar iyiydi ki daha Ndombele ve Ziyech yoktu onlarda %100 olunca ne olur hayal etmesi bile güç acayip bir seviyeye çıkabiliriz. :asd:

Renaldo Cephas hakikaten acayip bir oyuncu Boey bile son sürat koşmasına rağmen aradaki fark hiç azalmadı. Zamanında demiştim 0-1'den sonra risk aldığımız dönemleri erkenden çözmemiz iyi oldu arkada boşluk bulsa bu yamyam gene sıkıntı yaratırdı. :asd:
ix2agvv.png

Bunlar namussuz..Bunlar Galatasaray'ın bu ülkede tek büyük olmasının hazımsızlığıni yaşayan serefsizler toplulugu.Bu ahlaksizlarda biliyor kendileri hakemlerle yürüyor biz hakemlere karşı oynuyoruz.bu yüzden kudurmalari.

Ama ne olursa olsun öyle abartılacak kadar iyi oynadıgimizi dusunmuyorum.gecen seneden beri aynı halt çok gol kaciriyoruz.Hayir arkadas o kadar baskı kurmamiza göre rakibe çok fazla geçiş hücumu vermemize rağmen bence bizim net pozisyon sayımız yeterince fazla degil.İcardi gibi golcuye pozisyon hazirlayamiyoruz.Sut tekniği iyi olan adam sayısı çok az.Ceza sahasında istediğin kadar topla buluş son noktada tercih hatası yaparsan,bencillik yaparsan topa gerektiği gibi vurmazsan kaleciyi yıldız yaparsin.barisin çaprazdan vurduğu top ,olinin serbest vuruşu falan kalecilik birşey yok.son derece vasat vuruslar.kurtarsin bakalım zahanin vuruşunu.sen iyi kaliteli vurus yaparsan kaleci falan bahane..Hadi bu maç diğer maçlara göre daha net pozisyonlar var ama genel olarak baskıya göre net pozisyon sayımız hala az.

İlk yarıdaki basit pas hatalarından gözlerim kanadı.kerem d ve olinin birbirinden farkı yok ve ndombelede oynamadı.yani geçen seneden beri en önemli eksiğimiz olan bu bölgelere hiçbir takviye yapmamis gibiyiz.Bu çok büyük beceriksizlikdir.

İlerisi için Orta saha ve doğal olarak rakibe verdiğimiz kontra ataklar ve boş alanlar ne kadar ümitsizlige itiyorsa sanchezin kalitesi oyunu topla çıkışlarınin genel olarak oyunumuza çok büyük katkısı bir yandan çok umutlandiriyor.Diğer maçlara göre daha iyi olmamizin en buyuk nedeni zahanın ve sanchezin kaliteleri ve oyun yapilaridir.Bizdeki sorun pası atanlardan ziyade pası alanlarda.Sanchez görevini yapıp rakipte olmasına rağmen öyle çıkışlar yapıp pas atma durumuna geliyorki boşa çıkıp pas alacak oyuncu bulamiyor.onun gibi orta sahada risk alıp dikine giden rakibin dengesini bozacak adam yok.

Mesela sene başında gerekli olan zımba gibi iki orta saha alınsaydı
Ne böyle gol sıkıntısı cekerdik nede bu kadar geçiş hücumu ve rakibe top oynama imkanı verirdik.

Keremin ne kadar kotu bir kanat oyuncusu oldugunu bugun bir daha gorduk

Aylardir sovdugumuz angelino cok cok iyi oynadi bindirme yapti orta yapti savunmada acik vermedi

Angelino topu one oynadiginda zaha tuttu hucuma kaldirdi angelino nun gelmesi icin vakit yaratti adam 40 metrede oynadi

Kerem denen arkadas her one oynanan topu ezip kaybedip veya savunma arkasina atinca kaptirilan toplarda adam onde kalip geriye gelemiyordu eger teklif gelirse direk satmak lazim

Taraftarin da sakin kalmasi gerekiyor

Daha ilk yari da top kayiplarinda sacma sapan tepkiler gösterildi mesela zaha ve kerem’e

Bunlar gereksiz seyler

Daha 3-4 ay önce sampiyon olmus bir kulubun taraftarina yakismayacak hareketler

Kopenhag macinda aynisi oldu

Buna dikkat edilmeli

Daha ilk yari da top kayiplarinda sacma sapan tepkiler gösterildi mesela zaha ve kerem’e

Bunlar gereksiz seyler

Buna dikkat edilmeli

Katiliyorum bir de takim vites dusurunce ya da isler az kotuye gidince taraftarda ayni moda giriyor. Isteyen gidip baksin Kopenhag macinin 40-60dk arasindaki tribunlere.. Bugun ben maci izleyemedim, ozetlerden bakabildin, yorum yapamayacagim ancak sasirmiyorum da. Iyice tiktokcu tipler dolusmus.

Bunlar gereksiz seyler

Buna dikkat edilmeli
Reis evet bu tepki refleksini en aza indirmeliyizde ama ilk yarıda çok anormal pas hataları vardı.dogru paslar bile ya oyincunun arkasına yada şiddeti az oluyordu.bu kadar olmaması lazım.

bjk maçında patlayacağımızın sinyallerini verdik...

icardinin derbi performansı, iç saha maçı, oyuncuların hazır olup alışması vsvs. derken şenolu tarumar edebiliriz.

bugün oynanan oyundan çok keyif aldım.

Malum takımlı HAMAMBÖCEKLERİ

şimdi ağlaya ağlaya takımınız desenli nevresimlerinize sarılıp uyuyabilirsiniz

ne oldu lan bir ara çok mu ümitlenmiştiniz :ddd

10-0 olacak maçta puan kaybedeceğiz diye

zzzzzzuhhhahahhahaa

Nasıl koydu ama ZAHA

Bu akşam malum takımlılılara çifte girdi

Hem bekledikleri puan kaybı olmadı

Hem ZAHA gol attı

Forum misafirlerimize çok ayıp etmişsiniz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi