⚽ SL 23/24 H:7 | Galatasaray 2-1 Ankaragücü | MS | 30 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan fark atarız dediğin hangi maç kolay geçti de gülüyon? Artık alırız yazdığın postlara bir şey yazmıyorum. Bari fark atarız yazma.
Defanslari iyi değil yeneriz. Hele sol bekte fener maçında oynayan adam olursa badem yapariz
Bence de yeneriz ama kolay geçeceğini sanmıyorum. Kopup gitmiyor hiçbir maçımız. Son dklarda 1 farklı önde oluyoruz. Akan oyunda gol yiyecek gibi durmuyoruz kabul ama aklımızda ya Muslera saçma sapan çıkarsa ya duran toptan yersek diye düşünceyle giriyoruz.

Morutan Efkan Bajic Ve Rodriguez ile oynarlarsa cok hucumda bizi zorlayamazlar

Rodriguez eski hizi yok olsada boey karsisinda isi zor Bajic efkan ve morutan hepsi agir oyuncu sanchezde oynarsa buyuk ihtimal cok kalemize duran top harici gelemezler

Gol atma sorunumuz macin kaderini belirler erken gol bulursak farkli rahat kazaniriz iyi futbol istiyoruz artik

Ankaragücü defansı baya ağır Mujakic-Hanousek arasını Ziyech-Tete-Boey ile işlersek güzel olur. Defansta en iyi adamları Kitsou oynamayacak o da önemli bir eksik.

Taraftar olur da işler iyi gitmezse oyuncuları yuhalamak, homurdanmak veya ıslıklamak yerine destek vermeli.
Bazen kendi sahamızda oynamak avantaj yerine dezavantaja dönüşüyor
Islıklamak nedenki? Kötü giden ne var basının dürtmesi dışında.öyle yada böyle 6 da 6 .Kendi sahamızda neden ıslıklayacak taraftar o kısmını anlamadım.Tarihin hatası olur resmen.Şunu unutmamalıyız ki bizim bizden başka zaten dostumuz yok.Birde biz düşman olursak vay halimize.Asla ve de kata böyle bir dalalete bulaşılmaz inşallah.

Üst Alt