SL 23/24 H:7 | Konyaspor 0-2 Beşiktaş | MS | 1 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:7 | Konyaspor 0-2 Beşiktaş | MS | 1 Ekim

Beşiktaş'ın kesinleşmiş 11'i.
Ersin
Rosier Amartey Bailly Masuaku
Amir Salih Bahtiyar
Rashica Aboubakar Muleka​
Çok defolu bir kadro.
Cikalesi sakat olmasa iyiydi. Konyadaki oyuncuların form durumlarını bilmiyorum ama şu tarz çıksalar iyi olur gibi

Bernardoni
A.Oğuz Adil Calvo Guilherme
Nzonzi Soner
Muric Cicaldau Moreno
Oliveira

Ersin
Amir Salih Bahtiyar
Çok defolu bir kadro.
Cikalesi sakat olmasa iyiydi. Konyadaki oyuncuların form durumlarını bilmiyorum ama şu tarz çıksalar iyi olur gibi

Bernardoni
Nzonzi Soner
Muric Cicaldau Moreno
Oliveira
Konyaspor'un hücum hattı hakikaten kötü ötesi Moreno hariç hiçbir şey yok o da çok dengesiz bir oyuncu değil. Beşiktaş eksik ama açıkçası galibiyete yakın taraf olurlar Adana Demirspor eksik olsa bile Yusuf Sarı, Yusuf Erdoğan, Niang, Belhanda vs vardı.

Ersin
Amir Salih Bahtiyar
Çok defolu bir kadro.

Bernardoni
Nzonzi Soner
Muric Cicaldau Moreno
Oliveira
images

hazır kötü gidiyorken havluyu atıp sahneden çekilsinler. fb de tokezlemeye başlarsa rakip kalmaz ligde.

konya'yı beğenmiyorum. Hücumu çok zayıf. Defansif açıdan fena değil ama tam düşük tempoda bjk'nin 1-0 kazanacağı maç gibi duruyor

O maçı orta sahayla almadılar. Bireysel bir performans ve rakip takımın stoperleri yüzünden aldılar.

O mesajda yazdığımın da senin söylediğinle ilgisi yok. Yanlış denilebilecek bir nokta da yok.
Yanlış işte 11-11 iken gedson berbat oynayarak orta sahayı ilk yarı fenerbahçeye vermişti. Maçı tekrar izleyebilirsin hiç dribling yapamadı çok top kaybetti dağıldı ilk yarı.

Ilhan Palutu gonderdiklerinden beri Konyaspor'a küsüm ayrica cok kotu kadrolari var tam hep casper dolu yaparsa moreno birseyler yapar gerisi tirt , dolaysiyla bjknin galibiyet sansi yuksek

Tamam bjk kötü ama fikstürün önemini burada görüyoruz.. 7.hafta ve a.demir ts ve Konya gibi 3 deplasmana çıkıyorlar üst üste.. Fb şu fiksturle başlasa ismail kartal istifanın eşiğine gelmişti.

Üst Alt