⚽ SL 23/24 H:9 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | MS | 21 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Umarım Colley-Masuaku-Amir-Aboubakar-Rashica-Ghezzal-Amartey-Bahtiyar-Muleka-Cenk milli takıma gider.
İyisiyle kötüsüyle alayı idmanda olmasın dönüşte eşekten düşmüşe dönsünler adapte olamadan.
O kadar adam aldilar ama stoperde Necip kadar oynamiyor Amartey ve Bailly. Kadro planlamasini dogru yapmadilar. Bonservisini aldiklari Masuaku ve Rashica disinda pek güvenilir transfer yok gibi görünüyor. Yaptiklari afrika karmasi baslarina bela olacak. Benim yazdigim ilk 11'de 4 tane o kitadan oyuncu var. Yedekte bir 4 daha var. Bunlari alirken hic düsünmemisler belli ki.

İlk kez milli araya sevindim hem bizim hem takımın dinlenmeye ihtiyacı var. Milli aradan sonra zor bir fikstür bizi bekliyor. Derbi derbidir beşiktaş formsuz olsada ciddi bir şekilde hazırlanmalıyız taraftarda maçın ciddiyetinin farkında olmalı. Fener muhtemelen adana demir maçina kadar vasat takımlarla oynayıp kazanacak bizde takılmamalıyız. 1 0 olsun bizim olsun.

Muslera
Boey Sanchez Apo Angelino
Torreira Kaan
Barış
Mertens Zaha
İcardi​

Oynayan - oynamayan oyuncularımızı seviyorum , beşiktaş maçına başlangıç kadro tercihim teknik açıdan böyle.
Hem pas trafiğini hem savunma emniyetini hemde hatta en önemlisi ilk 45dk bayıltıcı ve hata yaptırıcı pres yapabileceğimizi düşünüyorum. Beşiktaş savunmasını Barış-Mertens-İcardi-Torreira önde basarak net şekilde hataya sürükler.
Angelino-Zaha kanadını'da daha akılcı kullanmanın yollarından biri ortada Mertens ile oynamak.

Bunlari biliyoruz. Ortasahalarina agresif, Abu'ya da ek onlem alip isimize bakmaliyiz. Baris'i sonradan dusunebiliriz cunku oyuna biz hukmedecegiz. Ziyech donmus olursa oynar, yok sa Tete ile sag acik, Zaha sol acik seklinde baslayabiliriz. Lig maci oldugu icin, Kerem 10'no da kalani da bildigimiz kurguda oynamamiz gerekebilir ya da Kazimcan solbek olur, Mertens ya da Ziyech 10'no olarak baslariz. Bakalim.. Ben asil artik bunlari kendi sahalarinda yenmemizi istiyorum.

Muslera
Boey Sanchez Apo Angelino
Torreira Kaan
Barış
Mertens Zaha
İcardi​

Oynayan - oynamayan oyuncularımızı seviyorum , beşiktaş maçına başlangıç kadro tercihim teknik açıdan böyle.
Hem pas trafiğini hem savunma emniyetini hemde hatta en önemlisi ilk 45dk bayıltıcı ve hata yaptırıcı pres yapabileceğimizi düşünüyorum. Beşiktaş savunmasını Barış-Mertens-İcardi-Torreira önde basarak net şekilde hataya sürükler.
Angelino-Zaha kanadını'da daha akılcı kullanmanın yollarından biri ortada Mertens ile oynamak.
barışa patladım

Bayern maci oncesi kotu oldu ama Ankara macinda yine cok kosmamiza ragmen Manu macinda 120 km kostuk. Beni asil korkutan Rize maci

keremsiz bu takımın hücum etkinliği yüzde 50 düşer

keremin defolarını da hesaba katarak aynı hücum verimi üretmemiz için 10 numarada sneijder ayarında biri lazım

İşi erken çözüp rotasyona gitmek lazım, bizim takım gol pozisyonlarında gerçekten çok laubali davranıyor azıcık bunlara dikkat edelim, çalışalım. Jimnastik kulübü normal şartlarda bize sıkıntı yaratacak bir takım değil ama akıllar bayern maçında olursa iş o sıkıntı

Mevcut durumları nedeniyle dirençli olurlar, kırarız geçeriz orası ayrı ama düşünüldüğü kadar kolay olmayan maç şenol malı ile ağır aksak gelseler fark olurdu

Orta sahada Kaan Ayhanla başlamak lazım. Orta sahası guclu olan kazanir.

Jimnastik kulübü deplasman diye salih gedson hadzi 'li oynayabilir

Üst Alt