⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:1 | Molde 2-3 Galatasaray | MS | 23 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:1 | Molde 2-3 Galatasaray | MS | 23 Ağustos

------Zaha ----- İcardi ----- Tete

----------Fofana ----- Kamara
--------------------Kaan

Angel - Abdul.k - Nelsson - Boey

-----------------Muslera

En tehlikelisi bu maç. Molde şu ana kadar turları içeride kopardı, ligdede benzer performansları mevcut. Burada yenilmezsek içeride bir şekilde turu geçeceğimizi düşünüyorum.

Fiziksel direnci yüksek oyuncular tercih edilmeli diye düşünüyorum, aklımdaki 11 şu şekilde:

Muslera
Boey-Nelsson-Apo-Kazımcan
Berkan-Oliveira
BAY-Mertens-Kerem
Bakambu

Ya Torreira kocum nazar mi degdi anlamadim, ne alaka o pozisyonda mudahale yapman? Agir kart olabilir ama sen de dokunma be kardesim.

Fizik olarak guclu, tempolu ve disiplinli bir takim. Tam bizim zorlandigimiz tipte. Kalite olarak bizden daha dusuk. Fizik olarak ayakta durabilirsek eleyecegimiz bir takim, ama fizik olarak bizim ekip ayakta pek duramiyor, ozellikle orta saha merkezi. Torreira ile bunu bir gram iyilestiriyorduk, o da yok simdi.

Muhtemelen Slovenya'daki ilk 11 ile oynariz, belki bir fark Icardi olur. Ama Baris verimsiz, Kerem de sacmalayarak oynar ise isimiz cok zor olabilir. Ozellikle Oliveira - Berkan hayatlarinin macini cikarmasi lazim. Bu kadar ugrastik, burdan artik gecmemiz lazim bir sekilde.

Molde bizim rakibimiz olamaz

Ciddiye almazsak sıkıntı yaşarız sadece

Bir final havasında hazırlanacak takım

Son tur son adım bize yakışanı yapacağız

Gerekirse turu taraftar alacak Rams Park'da sakin olmalıyız

moldeun bundan önceki rakiplerle alakası yok onun için herkes ayağanı denk alsın. iki ful kompetitif maç bizi beklior mümkün olan en güçlü kadrolarla çıkmalı

--------------Kaan--------Berkan---------
-------------------Oliveira-----------------

Tarzı bi orta sahayla çıkabiliriz.Fiziksel olarak ne kadar dirençli adam varsa sahaya atmalıyız

Üst Alt