⚽ ŞL 23/24 Play-Off M:2 | Galatasaray 2-1 Molde | MS | 29 Ağustos - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onceki senelerde biz oynar buyuk takimlar kazanirdi biz de avuturduk kendimizi. 2 macta da isim olarak buyuk olan biz top oynamadan maclari kazandik. Moldeliler biz oynadik onlar kazandi diye hayiflanacaklar. Rezalet futbol kotu teknik adamlik ona ragmen sampiyonlar ligine kalmak onemliydi. Acilen 2 tane orta saha ve stoper almamiz lazim. Yolsa bi yol olmayacak bu takimdan.Ayrica Kerem Akturkoglu’nun acilen yedege cekilmesi lazim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk yarıyı dert etmiyorum. Rakip basmayınca vakit geçirmek mantıklıydı AMA ikinci yarı adamlar basarken çok daha rahat geçmeliydik arkalarına. 2-3 defa geçebildik ikinci yarının başında ama onları da her zamanki gibi ucuz harcadık yine... Bu konularda gelişmemiz lazım... Orta sahanın da dinamikleşmesi ve sertleşmesi gerektiği ortada... Her ne kadar ben bu kadar çok oyuncunun değişmesine sıcak bakmasam da Oliveira gerçekten gidiciyse o zaman iki orta saha almak mantıklı duruyor.

Bu arada ikinci yarı 60'dan sonra falan daha çok baskı yemediysek o da Icardi sayesinde yemin ederim... Attık attık indirdi adam, arada geri geldi top aldı falan. Atak sürekliliği vermedik rakibe.

Adamlar 30 maç yapmış liginde, Avrupa maçlarını da koy 35 diyelim, oyunları oturmuş, öküz gibi fizikliler. Tur gidedebilirdi, hazır falan da değiliz, bu şartlarda 2 maçı da kazandık. Çok daha artacak bireysel performanslar, rahatım o açıdan da hocanın ne oynattığı belli değil, acil kendine gelmesi lazım.
Sezonun başlangıcında olan bir takım daha hayırlı olurdu bizim adimiza.

Hocaya sorsan takım eksik, oyuncular hazır değil, rakip 40 maç yapmış der
Halbuki ilk maçın 20. dakikasından beri bu taktikle olmaz diyoruz
180 dk görmedi bunu
Hala daha da görebilmiş değil

bir daha elemelerde iskandinav takımı gelmesin abi bıktım yaw

ligi devam eden zalgiris çöpü bile nasıl zorladı bizi. orta avrupa takımı gelsin nefis olur

Üst Alt