ŞL 23/24 Son 16 M:2 | Arsenal (4) 1-0 (2) Porto | MS | 12 Mart | TV 8,5 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 Son 16 M:2 | Arsenal (4) 1-0 (2) Porto | MS | 12 Mart | TV 8,5

Porto'nun kaleci ilk solaklarda kendi soluna uçmayarak hata yaptı. Solaklar kullanıyorsa ilk tercihin hep solun olmalı. Üstüne Saka'nınkinde hepten kararsız kaldı.

Declan Rice takım çehresini acayip değiştirdi. Lider rolü üstleniyor. Doludizgin yıllardaki yıldızlar topluluğunda birçok lider vardı. Ama mesela Viera bambaşka bir ağır abi karakteri koyuyordu. Genel itibariyle hala rötuş isteyen bölgeler var. Daha doğrusu hedef eğer top ilk 3-5 ise, 1-2 tık iyisi desek daha doğru olacaktır. Arteta'ya gösterilen sabır da takdire şayan. Ben garipsiyordum.

Odegaard'ın da çalışkanlığı ve ayakta kalma mücadelesi mükemmel. İlk Madrid olayı büyük şok yaratmıştı. İşi çözen güzide Sociedad oldu.

Son düzenleme:
Declan Rice takım çehresini acayip değiştirdi. Lider rolü üstleniyor. Doludizgin yıllardaki yıldızlar topluluğunda birçok lider vardı. Ama mesela Viera bambaşka bir ağır abi karakteri koyuyordu. Genel itibariyle hala rötuş isteyen bölgeler var. Daha doğrusu hedef eğer top ilk 3-5 ise, 1-2 tık iyisi desek daha doğru olacaktır. Arteta'ya gösterilen sabır da takdire şayan. Ben garipsiyordum.

Odegaard'ın da çalışkanlığı ve ayakta kalma mücadelesi mükemmel. İlk Madrid olayı büyük şok yaratmıştı. İşi çözen güzide Sociedad oldu.
ödegaard oyun liderleri gibi, o olmazsa cökerler görüntüsü var ama harika topcu, real veya bayern münih yaparsa sasirmam

Üst Alt