ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor 1-1 Benfica | 3 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor 1-1 Benfica | 3 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor 1-1 Benfica | 3 Ağustos | Maç Sonucu

Fatih Terim, Şenol Güneş, Denizli, Avcı, Tolunay, Ertuğrul dışında bu ülkede yerli teknik direktör yok.. Olanlardan da yıllardır bir bok olmadı.

Biraz önce NTV Sporda Giray Bulak yorum yapıyordu:: "Benfica kim ki.. 3-4 oyuncu dışında önemli futbolcusu yok"......

Yoruma bak hizaya gel.. Geçen sene UEFA'da yarı final oynamış takımı değerlendirdiğinden haberdar değil...

Elenmicek bir takım degildi, CL'de oynuyacaksan benfica gibi takımları elemek zorundasın. Trabzon çok kan kaybetti gecen seneden, elemesi bu durumda mucize olurdu. Ayrıca suan benfica çok iyi durumda degil. Onlarda önemli isimlerini kaybettiler. Ve ayrıca bizim 2-3 sene önce uefada oynadıgımız benfica kadrosu şuanki kadrosunda daha iyiydi. Ve biz onları deplasmanda 2-0 yendik.

Trabzon ayrıca ilk maçta verilmeyen golü sayılsaydı, durum çok farklı olabilirdi. Benfica gercektende suan icin abartılcak bir takım. Ön fikrim benfica bu formu ile sonraki turu gecemez.

Fatih Terim, Şenol Güneş, Denizli, Avcı, Tolunay, Ertuğrul dışında bu ülkede yerli teknik direktör yok.. Olanlardan da yıllardır bir bok olmadı.

Biraz önce NTV Sporda Giray Bulak yorum yapıyordu:: "Benfica kim ki.. 3-4 oyuncu dışında önemli futbolcusu yok"......

Yoruma bak hizaya gel.. Geçen sene UEFA'da yarı final oynamış takımı değerlendirdiğinden haberdar değil...

Ayrıca bulundukları ligden geçen sene 2 finalist 1 yarı finalist çıkmıştır. Bizim liderimiz 1 puan ve eksi bilmem kaç averaj ile Ş.Liginde "komik" duruma düşmüştür (kimse masal anlatmasın ilk vs diye... birçok takım vardı benzer durumda !) Fenerbahçe 2 kupadan elenmiş, Galatasarayımız da keza öyle saçma sapan bir takıma elenmiştir. Bejeke az çok ilerlemiştir lakin Ukrayna gibi bir ligin takımından iki maçta da hezimete uğramıştır.

Bu tip "at gözlüklü" eleştirilere acayip kıl oluyorum.

Tamam Trabzon 'da düştü diyelim hadi Bursa 'ya yazık değil mi şampiyonluk verilirse ŞL 'ye gidip para alamamış olacaklar.

Öyle bir mantıkla bir yere varamazsın. Su asamada yapılcak durum bu işe karısan takımları cezalandırmaktır. Magduriyet acısından da bakarsan, bursa en az gecen sene 20 puandan fazla geride kaldı. Şampiyonlugu hakedicek bir grafik çizmedi.

Trabzonspor için böylesi daha iyi oldu sanki.

Elenmicek bir takım degildi, CL'de oynuyacaksan benfica gibi takımları elemek zorundasın. Trabzon çok kan kaybetti gecen seneden, elemesi bu durumda mucize olurdu. Ayrıca suan benfica çok iyi durumda degil. Onlarda önemli isimlerini kaybettiler. Ve ayrıca bizim 2-3 sene önce uefada oynadıgımız benfica kadrosu şuanki kadrosunda daha iyiydi. Ve biz onları deplasmanda 2-0 yendik.

Trabzon ayrıca ilk maçta verilmeyen golü sayılsaydı, durum çok farklı olabilirdi. Benfica gercektende suan icin abartılcak bir takım. Ön fikrim benfica bu formu ile sonraki turu gecemez.

Benfica elenmesi imkansız bir takım değil ama yıllardır bu ülkede teknik direktör yapan Giray Bulak öyle bir konuştu ki Benficayı sıradan takım yaptı.. Hatta Trabzonspordan bile kötü takım Benfica ona göre.. Gerçekçi olmak lazım.. Trabzonla Benfica 10 sefer eşleşsin en az 7 sefer Benfica turu geçer.

Öyle bir mantıkla bir yere varamazsın. Su asamada yapılcak durum bu işe karısan takımları cezalandırmaktır. Magduriyet acısından da bakarsan, bursa en az gecen sene 20 puandan fazla geride kaldı. Şampiyonlugu hakedicek bir grafik çizmedi.

Yahu renkdaş anlatamıyorum galiba. Fb,Ts haketti mi? Bursa geride kaldıysa kaldı. Bu şampiyonluk birine verilecek ve verilen takımın maddi kayıbı ne olacak bunu bilen var mı diyorum. Belki 3. olup UEFA 'dan yoluna devam edeekti Bursa.

Mete alparslan galatasarayda 10 yil once kupa almisti hala ondan söz edio. Belkide o yuzden gs hala ayakta. 3 senedir gs ortalikta bile yoktu. Aynaya bakmak gerek

Yanlıs. Galatasaray kupa kazandıktan sonrada basarılı oldu Avrupa'da. Mesela 2001 senesinde Sampiyonlar Liginde ceyrek final var. Hani Fener'in tarihi boyunca yakaladıgı en büyük basarı varya ondan iste. Biz bu turu sadece 2001 senesinde oynamadık. Ayrıyetten 88 ve 91 senelerinde de oynamıstık. Bizim icin alısıla gelmis birsey yani. 2002'de ise guruplardan cıktık, ceyrek finalin kapısından döndük.

Senin gibiler Galatasaray'ın tek basarısının kupa olduguna getirirler konuyu. Aslında durum öyle degildir. En az o kupa kadar sükse yapan bir yarı finalimiz vardır 89 senesinde Sampiyon Kulupler Kupasinda. Hani hakem oyunlarıyla elendigimiz Steaua maci. Skibbe ve Rijkaardlı sezonlarda da fena gitmiyordu takım Avrupa'da. Hamburga sakatlıklardan, Atletico'ya hakemlerle yenildik. Bir kac sezon evvel ki Steaua'ya da yine hakemlerle elendik. Iceride Lincoln'un verilmeyen penaltisi. Deplasmanda yedigimiz bariz ofsayt golu vs. uzar gider bu liste. Konu Avrupa oldu mu sana tek tavsiyem GALATASARAY'ı negatif bir cumle icerisinde kesinlikle dilinin ucuna bile almaman.

Tac atışından gol yiyen bir takımın şampiyonlar liginde isi yok.

Yanlıs. Galatasaray kupa kazandıktan sonrada basarılı oldu Avrupa'da. Mesela 2001 senesinde Sampiyonlar Liginde ceyrek final var. Hani Fener'in tarihi boyunca yakaladıgı en büyük basarı varya ondan iste. Biz bu turu sadece 2001 senesinde oynamadık. Ayrıyetten 88 ve 91 senelerinde de oynamıstık. Bizim icin alısıla gelmis birsey yani. 2002'de ise guruplardan cıktık, ceyrek finalin kapısından döndük.

Senin gibiler Galatasaray'ın tek basarısının kupa olduguna getirirler konuyu. Aslında durum öyle degildir. En az o kupa kadar sükse yapan bir yarı finalimiz vardır 89 senesinde Sampiyon Kulupler Kupasinda. Hani hakem oyunlarıyla elendigimiz Steaua maci. Skibbe ve Rijkaardlı sezonlarda da fena gitmiyordu takım Avrupa'da. Hamburga sakatlıklardan, Atletico'ya hakemlerle yenildik. Bir kac sezon evvel ki Steaua'ya da yine hakemlerle elendik. Iceride Lincoln'un verilmeyen penaltisi. Deplasmanda yedigimiz bariz ofsayt golu vs. uzar gider bu liste. Konu Avrupa oldu mu sana tek tavsiyem GALATASARAY'ı negatif bir cumle icerisinde kesinlikle dilinin ucuna bile almaman.

Boşver aga. Bu adamlar o kupanın nasıl alındığını bir bilseler :)

Neyse bugün öğrenmişlerdir:)

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor 1-1 Benfica | 3 Ağustos |2.Yarı | Euro Futbol

Sonuç ? Kupa ? Madalya ? ne oldu ?

Zamanında Denizli-A.Gücü-Gençlerbirliği de yaptı bunları..

Denizlispor Avrupa kupalarında Trabzonspor'dan basarılı bir kuluptur. Hatta Göztepespor. Adamlar onu yendim bunu yendim demiyor. Benim Avrupa'da bir ceyrek finalim var diyor.

ayrıca 98 de averajla şampiyonlar ligi çeyrek finalini kaçırma da var.

Giray kadar pas özürlüsü başka bir futbolcu yok. Bide bunlar Barış Özbeki aldı.

ayrıca 98 de averajla şampiyonlar ligi çeyrek finalini kaçırma da var.

Juve'nin arkasından evet. O zamanlar tek takım gidiyordu CL'ye. Gel sen puan puana kal birinciyle ve ceyrek final oynama. Zor günlerden gectik. Yasamayan, Galatasaraylı olmayan bilemez, anlayamaz o 10 sene önce diye dalga gectikleri kupanın degerini.

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. Rövanş | Trabzonspor 1-1 Benfica | 3 Ağustos |2.Yarı | Euro Futbol

Sonuç ? Kupa ? Madalya ? ne oldu ?

Zamanında Denizli-A.Gücü-Gençlerbirliği de yaptı bunları..

Öyle bir bahsediyorsun ki..Sanki ülkemizde her sene kupa, madalya ve başarı elde ediliyor..

Benim için bizden sonra Avrupa da en başarılı takım Trabzonspordur..

Trabzon rakibe basmaktan aciz bir görüntü verdi tam takım olamamışlar. Tek başına pres yapılır mı be. Witsel istediği gibi kullandı topu. Witsel'a bir tane ikili sıkıştırma bile yapamadılar, çok kopuk oynadılar. Trabzonun defansı berbat ötesi. Paulo Henrique ve Volkan dışında ileride top tutacak oyuncu yok.

Denizlispor Avrupa kupalarında Trabzonspor'dan basarılı bir kuluptur. Hatta Göztepespor. Adamlar onu yendim bunu yendim demiyor. Benim Avrupa'da bir ceyrek finalim var diyor.

Aynen. Daha aklıma gelmeyen çok şey var.

Yahu neyi anlatıyor bunlar :) Trabzonspor önce Toto Süper Lig Şampiyonu olsun kaç küsür yıl oldu 85 den beri sanırım. Sonra atışsın bizimle. Gitsin Bursa ile falan çekişsinler :)

Burdan tüm kuşlara... Avrupa'dan kupa(lar) getirmek hemde bunu "yenilmeden" ve iyi skorlarla (4-1, 3-1, 2-0 vs ...) hemde kartlara-siyasi sıkıntılara rağmen. Hemde 8 yerli oyuncu ile. Hemde "parasızlık" sorunlarıyla o kadar zor ki "hayal" dahi edemezsiniz. Bu şartlarda Avrupa'nın en büyük kupasını da getirmiş sadece UEFA değil.

Yine o omurga ile Dünya 3.cüsü olmuştur Türkiye Milli Takımı. Biz yok isek, Milli Takımda başarısızdır bunu da bilin. Saygı gösterin Galatasaray'a. Eleştirin haklısınız "kısmen" ama unutmayın bu kulüb Başkanlarının parasıyla şikeleriyle güçlenmeyecek, aksine kendi değerleri ile güçlenmeye devam edecek. Avrupa'ya en çok oyuncu gönderen yegane kulüptür. Herkes, dikkat etsin. 10 yıl oldu evet bizde üzülüyoruz keşke üzerine koyabilseydik diye ama "kolay" olmuyor bunu o kalın kafalarınıza sokun artık !!!

Öyle bir bahsediyorsun ki..Sanki ülkemizde her sene kupa, madalya ve başarı elde ediliyor..

Benim için bizden sonra Avrupa da en başarılı takım Trabzonspordur..

Arkadaş, yendik-ezik-eledik vs demiş. Sonuca bakarım. Biz yendiklerimizi saysak burdan fizana yol olur. Benim için TS değildir. Göreceli bir durum da yok ortada. TS'ye gıcıkta değilim. Ama biraz dönüp baktığımızda daha başarılı bir-iki takım bulabilirsin.

Arkadaş, yendik-ezik-eledik vs demiş. Sonuca bakarım. Biz yendiklerimizi saysak burdan fizana yol olur. Benim için TS değildir. Göreceli bir durum da yok ortada. TS'ye gıcıkta değilim. Ama biraz dönüp baktığımızda daha başarılı bir-iki takım bulabilirsin.

Neden ısrarla Ts yi bizimle kıyaslıyorsunuz anlamıyorum ki.. Bu forum da hatta hatta bu ülke de aklı başında hiç kimsenin böyle bir hata yapacağını zannetmiyorum..

Başarı konusuna gelince Avrupa da maç oynama sayısına bakarsak tekrar ediyorum bana göre bizden sonra en başarılı takım Trabzonspordur..

Neden ısrarla Ts yi bizimle kıyaslıyorsunuz anlamıyorum ki.. Bu forum da hatta hatta bu ülke de aklı başında hiç kimsenin böyle bir hata yapacağını zannetmiyorum..

Başarı konusuna gelince Avrupa da maç oynama sayısına bakarsak tekrar ediyorum bana göre bizden sonra en başarılı takım Trabzonspordur..

Yahu kıyaslayan adam var. Bizimde tepkimiz ona. Bir önceki iletimde zaten belirttim.

Sana göresi yok bunun "renk-yemek-parfüm" değil bu. Skorlar ortada. Daha önemli işler yapmış takımlar var bu ülkede.

Üst Alt