ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | Maç Sonucu | 1 Ağustos - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | Maç Sonucu | 1 Ağustos

Cevap: ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | M.S | Smart Spor | 1 Ağustos

Çok güldüm çok. Kardeşim fenerbahçeli. Kura çekildiğinden beri diyorum ki;Takım kontra atak futbolu oynıcak ve size muhakkak gol atacak. Yok ya iLk yarı 2 tane atar yatarız üstüne dedi. Elin oğlu top kaleye soktuğunda iyi uykular dedim :D Yavrum nasıL üzüldü nasıL üzüldü hiç kıyamam. :)) O araplar nasıl koşuyor öyle abi. :D Zorr kurtardılar paçayı. Ama Romanya'da tur atlaması Fenevin çok zor çok. Gelsin onların alacağı para kasamıza :D

Cevap: ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | M.S | Smart Spor | 1 Ağustos

vaslui, ne yaparsan yap 2. maçta gol yeme :D

Çok güldüm çok. Kardeşim fenerbahçeli. Kura çekildiğinden beri diyorum ki;Takım kontra atak futbolu oynıcak ve size muhakkak gol atacak. Yok ya iLk yarı 2 tane atar yatarız üstüne dedi. Elin oğlu top kaleye soktuğunda iyi uykular dedim :D Yavrum nasıL üzüldü nasıL üzüldü hiç kıyamam. :)) O araplar nasıl koşuyor öyle abi. :D Zorr kurtardılar paçayı. Ama Romanya'da tur atlaması Fenevin çok zor çok. Gelsin onların alacağı para kasamıza :D

Kardeşin fenerli mi ?

Allah başka dert vermesin.

Ama Fenerin son dakka gol atma bali bir türlü bitmiyor. Nedir bunlarin son dakka Sansi anlatirmisiniz bana ? :confused:

vaslui biraz akıllı davransa çok rahat 2'yi bulurdu bu mallar kendi evlerinde böyleyse deplasman performanslarını biliyoruz ki çok daha facia 1 haftada çağ atlayacak halleri yok vaslui rövanşı 1-0 alır fenerde babayı alır..

AzTBU1CCcAAmIvu.jpg

fenerin durumunu özetleyen bi resim. Topal stoperlerin arasında Cristian da çok önde, göbek bomboş :eek:

Üst Alt