ŞL 3.Ön Eleme 2.Maç | Fenerbahçe 0-1 BSC Young Boys | 4 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ön Eleme 2.Maç | Fenerbahçe 0-1 BSC Young Boys | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Ş.L 3.Ön Eleme 2.Maç | Fenerbahçe 0-1 BSC Young Boys | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Young Girls - Young Boys: 0 - 1

hehehehhehe!

Cevap: Ş.L 3.Ön Eleme 2.Maç | Fenerbahçe 0-1 BSC Young Boys | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Genç Oglanlarla işi bitirdi :D

Kocaman Kocaman Öpüyorum :D

[video=facebook;131075290268700]https://www.facebook.com/video/video.php?v=131075290268700[/video]

Topigi ben actim efsane olacak büyük ihtimal. :asd:

yav yalnız dia ilk maçı olmasına rağmen beğendim . Acayip hızlı ve atletik .

Young boysun hocasına hasta oldum harika hamleler yaptı oyuncularıda cok iyi motive etmiş Helal olsun bundan sonra takip edicem seni petkovic:D

Diada Teknik yok Sadece hızı var o kadar Bu ülkede Keitadan önce Keitadan sonra diye 2 zaman var

cidden merak ediyorum..adamların maç yaptiği takımlar sanki afrikadanmış gibi fenere golü kim atsa zenci oluyor..vallahi billahi tez konusu olması lazım bu mevzunun ya..acaba volkanın zencilere karşı bi fobisimi var..küçükken zencilerin çalıştığı bir inşaata topumu kaçmış acaba :S

Dün maçtan sonra Young Boys'un t.direktörünün yaptığı açıklama herşeyi açıklıyor.

Adam kısaca fenerbahçeye iyi bir ders olmuştur bu maçlar dedi.

Aykut'un ne kaleci olanından, nede T.D olanından ayır gelmiyo. :D

Fenerin yenilmesi hadi bir kenara ama maç sonunda foruma girip bu yorumları okumak; Paha Biçilemez :)

Çok yaşayın renkdaşlar :D

fenerbahçe yıllardır GS ın fatih terimle yaptığı eski futbolcu takımın içinden biri içimizden biri mantığıyla yaptığı ve avrupayı fethettiği yılların çakmasını yapmaya çalışıyo...ama bu kovduğunuz aykutla olmaz be mallar:D

UEFA: Türkiye'de reşit oldular

Fenerbahçe-Young Boys maçına resmi internet sitesinde yer ayıran UEFA, “Young Boys (genç çocuklar) Türkiye’de reşit oldu” başlığını kullanarak İsviçre temsilcisinin unutulmaz bir zafere imza attığına dikkat çekti.

Aaa!! Noldu eleyemediniz mi ? A canım canım... Gelin gelin kucağıma gelin...:D

Üst Alt