ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui 1-4 Fenerbahçe | 8 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui 1-4 Fenerbahçe | 8 Ağustos | Maç Sonucu

re: ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui 0-1 Fenerbahçe | İlk Yarı | Smart Spor

Eler, elenir, farketmez. Ama Ayküt gercekten cok korkak, tirsak bir adam ya.

Oyun anlayisina tüküreyim senin

Re: Cevap: ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui - Fenerbahçe | 21.00 | 8 Ağustos

Zaten Fenerbahce´nin Ayküt´le sampiyon olmasi sikeyi belgeliyor zaten. Ne tapesi, ne belgesi?

Cevap: ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui - Fenerbahçe | 21.00 | 8 Ağustos

Çok açık söyleyeyim Niang-Stoch-Santos-Dia-Yobo gibi transferle Aykut'un iyi hoca olacağını düşünmüştüm ama transferden başka herhangi bir özelliğini geliştiremedi ve beni yanılttı.

aykut çok garip bir teknik adam. sow stoch topal yedek. selcuk sahin topuz caner cristian 11 e bak :D

Bugün elenseler ve Pazar bunları yensek sanırım teknik direktör değiştirirler.

Hayır öyle olmaz.

Aziz Yıldırım çıkar ve; ''Fenerbahçe'yi ele geçirmeye çalışıyorlar, dar ağacında da olsak son sözümüz vıdı vıdı'' tarzında bir konuşma yapar.

Fenerbahçe taraftarları da sokağa dökülüp Aziz Yıldırım maskeleriyle bu konuşmayı kutlarlar.

VAslui neden stadi degistirdi ? uefa kriterlerine uymadi sanirim, 23 mactir evinde yenilmiyorlar. UEFa kriterlerine uyuyorsa orada oynamalari gerekirdi

Re: Cevap: ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui - Fenerbahçe | 21.00 | 8 Ağustos

Hayır öyle olmaz.

Aziz Yıldırım çıkar ve; ''Fenerbahçe'yi ele geçirmeye çalışıyorlar, dar ağacında da olsak son sözümüz vıdı vıdı'' tarzında bir konuşma yapar.

Fenerbahçe taraftarları da sokağa dökülüp Aziz Yıldırım maskeleriyle bu konuşmayı kutlarlar.

Uefa cemaati tuzak kurmustur Fenerbahce´ye kesin. Vaslui´nin doping yapmasina göz yummuslar.

aykutu hayatta göndermezler bu sene kalıcak görevde o kesin . ama elenirseler transfer yaparlar orta sahaya .

fener elenirse aykutun son sanşı bizim maç olur bizede yenilirlerse bay bay :b5:

Vaslui'nin tur atmasını istiyorum fenerbahçe düşmanı değilim ancak fenerbahçe elenirse kasamıza 6 milyondan fazla para giricek .

Sow gibi adam oynatılmaz mı diyecem de Aykut olunca mantık arayamıyor insan doğal olarak. Kadroları bildiğin leş. Bekir, Egemen,Hasan,Topuz,Topal,Cristian CL oynayan bir takımın banko 11 oyuncusu olamazlar. Vaslui biraz akıllı oynasın parçalar.

Şu kurt adam reklamından iğrenen bir dek ben miyim forumdan soğudum:mad:

Aykut takımın başında olduğu sürece temiz bir başarı sağlayamazlar.

Erken bir gol yerlerse iş biter diye düşünüyorum. 0-0 berabere biter veya Yaslui 2-1 kazanır.

Bu maç izlenir. Vaslui evinde zor kaybeden bir takım. Fenerbahçe 'de tüm kozlarını oynayacak. Geçen maç ki futbolu oynarlarsa burada 2-3 tane yerler. Bence elenecekler ama şansın bir diğer adı Fenerbahçedir benim sözlüğümde, son dakikalarda rakibin olmayacak yerlerine top çarpıp gol olduğunu biliriz.

re: ŞL 3. Ön Eleme Rövanş | Vaslui 0-1 Fenerbahçe | İlk Yarı | Smart Spor

Ilk macta izledigim kadariyla takim halinde catir catir oynayan bir takimdi Vaslui.

Evinde güclü diyorlar. Hayirlisi bakalim. Yinede kagit üstünde favori Fenerbahce bence.

Fener, çok defansif çıkmış.Vaslui, evinde kaybetmeyen bir takım, Vaslui maçı 1-0 alır.

Üst Alt