ŞL Ç.F. İlk Maç | Chelsea 0-1 M.United | 6 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Ç.F. İlk Maç | Chelsea 0-1 M.United | 6 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Ç.F. İlk Maç | Chelsea 0-1 M.United | 6 Nisan | İlk Yarı | Star TV

Kewell'ın geçirdiği sakatlıklara rağmen oynamasına şükretmen gerek.

kewell'ın sakatlıklara rağmen oynamasından bana ne? Bu işi bedava mı yapıyor? profesyonel düşünün biraz. G.Saray hayır kurumu mu? kewell şu haliyle anca jubile maçlarında oynar.

Zaten 2-3 senede takımdaki hali ortada. Bırak koşmayı ,yüreyecek hali yok. Reklamdaki gibi "bana oynayamaz dediler, evet oynayamıyorum."

Cevap: ŞL Ç.F. İlk Maç | Chelsea 0-1 M.United | 6 Nisan | Maç Sonucu

Ne tartışması arkadaş, sorunlu mesajlarını okumak zorundamıyız.Alakasız konuya çıkıp, Kewell'a sallaman hoş değil.Hep rahatsız, hep sıkkın bir halin var.

kewell'ın sakatlıklara rağmen oynamasından bana ne? Bu işi bedava mı yapıyor? profesyonel düşünün biraz. G.Saray hayır kurumu mu? kewell şu haliyle anca jubile maçlarında oynar.

Zaten 2-3 senede takımdaki hali ortada. Bırak koşmayı ,yüreyecek hali yok. Reklamdaki gibi "bana oynayamaz dediler, evet oynayamıyorum."

Birincisi durup dururken Kewell'a laf atıyorsun ki laf atmana sebep olan kişi ise Giggs. İstikrar abidesi olan Giggs. Sen Kewell'a diyorsun ki neden Giggs gibi mücadele edemiyorsun. Zaten adam o mücadeleyi edebilse, o mücadeleyi edebilecek sakatlıkları geçirmese zaten merak etme şuan bizde değil Liverpool'da belki daha büyük bir kulüpte olurdu.

Hayır adamın geçirdiği sakatlıklar belli ve yaşı da gelmiş 32'ye e bırakın da bu adam artık eskisi gibi olamasın. Zaten kimsenin Kewell'a şu anda çok iyi topçu falan dediği yok.

Bir tane olumlu yorum yap da biz de onu görüp utanalım.

Valla polyanna bile şu G.Saray için olumlu yorum yapamaz. Ha olumlu yorumdan maksat cana reis, kewell reis, arda kaptan ise aynen devam. Takımın küme düşmesine az kaldı.

G.Saray bir takım ise hatayı herkes kabullenecek. Yok öyle sadece bam gitsin dertler bitsin muhabbeti.Bu takımda artık kewell,baros gibi senede 10 maça zor çıkan adamlara yer yok.

Rooney'in attığı golde Giggs'e atılan pas müthişti. Carrick ilginç bir futbolcu, herifte top tekniği yok, ama çok iyi paslar atıyor.

Rooney'in attığı golde Giggs'e atılan pas müthişti. Carrick ilginç bir futbolcu, herifte top tekniği yok, ama çok iyi paslar atıyor.

Giggs'in pasından önce ki topu önüne alışı daha da müthişti.Carrick de top tekniği yok gibi gözüküyor ama aslında var :) sadece estetik değil..

Dünyada sonucunu önceden bilemediğimiz tahmin edemeyeceğimiz maç kavramı varsa, bu kavram şampiyonlar liginde chelsea ve man utd takımlarının eşleşmelerine cuk oturmaktadır. Bknz: 2007 finali.

İkinci maç heyecanlı olacak. Chelsea'nin ümidi var halen, hiç birşey bitmedi onlar için.

Ferdinand Torres'i dövecekti de, ikidir elinden aldılar.

Cevap: ŞL Ç.F. İlk Maç | Chelsea - M.United | 6 Nisan | 21.45 | Star TV

Manchester United avantajlı skorla evine dönecektir.Premier Ligdeki maçta Chelsea hakem sayesinde maçtan galip ayrılmıştı.

İnanılmaz komik bir penaltı kararı çıkmıştı.Zaten Chelsea maçlarında inanılmaz hakem hataları oluyor.Zorla şampiyonluk yarışına sokmaya çalışıyorlar.Rooney,Nani ve Berbatov üçlüsü önemli United adına.

Chelsea adına Anelka,Drogba ve Essien önemli isimler olur.

Biz ne dersek o.:D

Chelsea adına hakem hatası olmayınca Manchester United kazanması doğal.Ne Ramiresin pozisyonu nede Torresin pozisyonları penaltı değil.Chelsealiler iyi alışmışlar beleş penaltıya adam gibi hakem yönetince gerçekler ortaya çıkıyor.Ligdeki

maçtaki çalınan penaltı o kadar komiktiki.United turu geçicektir bence ama Chelsea pes etmeyecektir.Torres oynamamalı ve bence bitmiş halde.Ancak seneye toparlanır.Rooney golü attı ama birçok pozisyonda o kadar artistlik paslar atmaya çalıştıki.

Çoğu kontra atağı bitirdi.Neyse bizde Manchester Unitede tebrik edelim.

Losersın ulan Chelsea..Kaybetmeye mahkumsun.Torres'in fos çıkacağını transfer olduğu gün söylemiştim.Rooney reyiz susturdu Londra çocuklarını.Barça'yla final gözüküyor.Bu sene bu kupa da ManU'muzun olacak.

Üst Alt