ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA

Cevap: ŞL Final | Barcelona - M.United | 28 Mayıs | 21.45 | Star TV

Manchesterona - barconited bakalim kim kazanacak 2 ülkeninde en sevdigim takiminin maci

Barca alacaktır, ultra motive çıkarlar maça, messi-xavi-villa-iniesta-puyol-pique-alves-valdes, bu 8 oyuncuda o gün sahada olursa kadro bakımından da sorun yaşamazlar , içine pedro-busquets-abidal'i eklerler ve bomba bir şekilde sahada olurlar.

Barcelona'yı maç bazında durdurabilecek tek takım Chelsea.Barcelona zorda olsa kupayı alır.

Kupayı aldığı 2009 sezonu, İngiltere'deki yarı final maçında hakem oyunlarıyla elemişti zaten Chelsea'yi. Tartışmasız, %100, net 2 hatta 3 tane penaltısını göz göre göre yemişti hakem denen satılmış şahsiyet. O maç baştan sona Chelsea'nin hakkıydı..

Kupayı aldığı 2009 sezonu, İngiltere'deki yarı final maçında hakem oyunlarıyla elemişti zaten Chelsea'yi. Tartışmasız, %100, net 2 hatta 3 tane penaltısını göz göre göre yemişti hakem denen satılmış şahsiyet. O maç baştan sona Chelsea'nin hakkıydı..

Barcelona'nın en iyi sezonuydu o sezon.Üstelik Barcelona,Chelsea'yi yenemeden tur atladı.Chelsea hakem tarafından doğranmıştı.

Finaller Allahtan hep cumartesi oynanıyor yoksa tam sınav haftasıyla cakısacaktı bende. Platini denen herifin en iyi ve tek icraatı bana göre.

Salı olsa metin akpınarın oynadığı takım alırdı

Manu' ın sert oynadığını göz önünde bulundursak bile, makina tıkır tıkır işlemeye devam eder ve Barça alır diyorum. Sonundada kendimi tutamayıp Yeah diyorum!

Güzel mac olsun, daha iyi futbolu oynayan takim kazansin.

keşke çarşamba olsaydı artık finaller cumartesiye alındı çarşamba olsun gene :D

Glory-Glory-Man-United.jpg

Messi'den Real'e attığı 2. gol gibi bir gol bekliyorum, CL finaline yakışır.

Üst Alt