ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA

Cevap: ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA

Söyleyecek fazla şey yok ama yorum yazmazsam çok ayıp olur Barça'ya. Hela olsun lan size elinize sağlık.. :D

sporx den bir yorum hosuma gitti paylasayim dedim.

manu son 4 yılda 3 kez şamp. liginde final oynadı 1inde şampiyon oldu mağlubiyetler ise Barça'ya bu sürde 3 kez de ligi kazandı BARCA ise son 3 yılda 2 kez şamp ligini aldı 2009'da tüm kupaları aldı ve son 3 yılda lig şampiyonu oldu Dünya ve avrupa şamp. ispanyanın belkemiği BARCA oyuncuları manunun da milli yıldızları var üstelik ronaldo gibi bir ismi de sattı bu süreçte. her iki takım 60 maç yaptı bu yıl. şimdi dönüp incelemek lazım bu büyük başarıların sırrını ne. altyapıdan gelen oyuncular ağırlıkta, takım kültürleri oturmuş, kimse şımartılmamış ve oyuncular zevk alarak oynuyorlar

1 6cevap yaz

Barça beyler başka bir söze gerek yok.

i0zmhq.jpg

Barca saka gibi. Manu gibi falan takimlara futbol oynatmiyorsun.

Futbolda rekabeti oldurduler.

Bu ferguson yemin ederim gerizekalı ya. Giggs ve Valencia sıfırdı sahada. Anderson ve Nani oynasaydı daha dinamik olabilirlerdi.

Püff ya.. Bir barçalı olarak söylüyorum.. Yine kupayı aldık lan? :eek: :eek:

Barca saka gibi. Manu gibi falan takimlara futbol oynatmiyorsun.

Futbolda rekabeti oldurduler.

Dimi.. Artık rekabet diye bişey kalmadı. Diğer takımların Barçayla aralarında çok ama çok fark var. Bu oyun sistemini yıkıcak yeni şeyler bulunmalı..

Dimi.. Artık rekabet diye bişey kalmadı. Diğer takımların Barçayla aralarında çok ama çok fark var. Bu oyun sistemini yıkıcak yeni şeyler bulunmalı..

Zor bulurlar biraz. Her takim cekiyor otobusu kale sahasina :) Xavi ve Iniesta futbolu birakinca belki biraz azalir gucleri eger altyapidan o seviyede futbolcular gelmezse.

Yok yoldas hayal kuruyorsun iste soyle kadromuz olsun falan CL'de ilerleyelim falan kabus gibi ordan Barca cikiyor. Hayal onlardan oteye gidemiyor.

maçtan daha çok açılan bandırmaspor atkısı damga vurdu :)

Dünya'nın en iyisi Barcelona arkadaş..

Sizi bilmem ama ben hiç finalin tadını alamadım, kıran kırana bir maç bekliyodum Manu da durduramadı Barca'yı fena ezildiler

Hakemler bariz Barcelona'ya yardım etti.Ayıptir.

bence her sistem gibi bu da zamanı gelince çökücek. 10 yıl öncesinin futboluyla şimdiki nasıl aynı değilse ilerleyen yıllarda farklı takımlar farklı stratejilerle, sistemlerle ön plana çıkacaklar tabi her takım barça gibi 6-7 yılı domine edemeyebilir ama illaki bişeyler değişicektir... :tiphat:

bence her sistem gibi bu da zamanı gelince çökücek. 10 yıl öncesinin futboluyla şimdiki nasıl aynı değilse ilerleyen yıllarda farklı takımlar farklı stratejilerle, sistemlerle ön plana çıkacaklar tabi her takım barça gibi 6-7 yılı domine edemeyebilir ama illaki bişeyler değişicektir... :tiphat:

Barcelona nin genclerle ciktigi bazi kupa maclarini ve son lig macini da izledim. Gercekten cikar iniesta yi messi yi xavi yi. Gencecik cocuklar ayni sistem icinde top oynuyor. top cevirme, artik ezber derecesine gelmis paslasmalar. Tabii ki onlar kadar kaliteli olduklarini iddia etmiyorum ama adamlarin super bir alt yapisi var. Zaten adamlarin "La masia " denen alt yapi okulu resmen bir hayat felsefesi haline gelmis. Ordan cikan yildizlar suan barcelona nin temelini atmis ve dunya futbolunu hem ispanya milli takiminda hem barcelona da sirtliyorlar. Mukemmel!

[video=youtube;c_7at-qZ-Dg]https://www.youtube.com/watch?v=c_7at-qZ-Dg&hd=1[/video]

[video=youtube;ciiQV-EB2i8]https://www.youtube.com/watch?v=ciiQV-EB2i8&feature=player_embedded[/video]

Pique wembley hatırası olarak kale ağlarını seçmiş :D

Üst Alt