ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA

Cevap: ŞL Final | Barcelona - M.United | 28 Mayıs | 21.45 | Star TV

Amma United taraftarı var forumda yahu, ben yeni nesil Barcelona'lı sanıyordum. Maça dönersek : Barcelona alay ederek alır : 4 yada 5 - 1. Fergie tamam iyi hoca vesaire, anca bu Barcelona takımı ciddi oynadığı zaman, kimse duramaz karşısında ki bir finalde daha ciddi nerede oynarlar bilinmez. 2000 dolar yatıracağım Katalanlara.

Amma United taraftarı var forumda yahu, ben yeni nesil Barcelona'lı sanıyordum. Maça dönersek : Barcelona alay ederek alır : 4 yada 5 - 1. Fergie tamam iyi hoca vesaire, anca bu Barcelona takımı ciddi oynadığı zaman, kimse duramaz karşısında ki bir finalde daha ciddi nerede oynarlar bilinmez. 2000 dolar yatıracağım Katalanlara.

Yok oyle degil cogu Real Madrid sempatizani ama malum Barcelona Madrid'i eledigi icin cogu kisi Manu'yu tutuyor bu macta.

Senin gibi eski bir ManUlu ve Ronaldo taraftarına hiç yakış tıramadım reis. Duygusal davranmanı beklerdim. 2000 doları yatır ManU'ya :D

Senin gibi eski bir ManUlu ve Ronaldo taraftarına hiç yakış tıramadım reis. Duygusal davranmanı beklerdim. 2000 doları yatır ManU'ya :D

Reis parayı Barcelona'ya yatırıcaz dediysek Barcelona'yı desteklicez demedik. Ama iş başka aşk başka hoca :D

fenerden sonra en nefret ettiğim takım Barca .Manu alır umarım ,golü de problem cocuk Rooney atsın.

[video=youtube;FKLjFq3TOgI]https://www.youtube.com/watch?v=FKLjFq3TOgI[/video]

Barca'nın almasını istiyorum ancak Manu alacak diyor içimden bir ses.

tumblr_lls1hpxld01qad9dvo1_r2_400.gif

Macin kilit isimleri Pedro ve Villa bence. Bu iki isim biraz iyi oynarsa Barca maci rahat götürür gibi geliyor bana.

Dualarımız Şeytanlarla

Amin.

[video=youtube;D4T3g4gGqHQ]https://www.youtube.com/watch?v=D4T3g4gGqHQ[/video]

Pedro Evra karsisinda zorlanir. Onemli olan Rafael'in Villa karsisinda ne yapacagi.

Pedro 1-2 kere Evra'yi atlatir, iyi oynarsa tabi. Villa zaten gününde olursa Rafael'in hic sansi olmaz, ama Villa'da ikinci yaridan itibaren cok büyük bir düsüs var. Real maclarinda da bu form düsüklügü zirve yaptiydi. Bakalim bugün nasil oynayacak.

Bugünkü maçı İlker Yasin anlatacakmış :eek: Olası konuşmaları şunlar olur :

- Barcelona çok tehlikeli bir yerden korner kullanacak.

- Messsiiiii hem gol hem penaltı.

- Orda döndürmeyin Rooney'i.

- Manchester United yaklaşık 11 kişi sahaya çıktı.

Ooof her iki takimdanda nefret ediyorum. Barça alsin bari, koca yaz hem ManU'lularla hem Fenerlilerle ugrasilmaz simdi
emrolleyes1.gif

Finale yakışır bir maç olsun da başka bir şey istemiyorum. Umarım oynatmamak için değil oynamak için çıkar takımlar.

Üst Alt