ŞL Son 16 İlk Maç | Inter 0-1 B.Münih | 23 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Son 16 İlk Maç | Inter 0-1 B.Münih | 23 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | Inter 0-1 B.Münih | 23 Şubat | İkinci Yarı | Star TV

İnter Game Over.

Robben büyük futbolcu, bir de sakatlıkları olmasa..

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | Inter 0-1 B.Münih | 23 Şubat | İkinci Yarı | Star TV

aha Bayern atmış...

İddacılar dağılın !!

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | Inter 0-1 B.Münih | 23 Şubat | Maç Sonucu

Maç 80 dakika Inter'in yarı sahasında oynandı. Son 10 dakika Inter gavur gibi baskı kurduydu golü yedi :asd:

En son baktigimda 0-0'di. 0-1 bitmis. Gol oldu herhalde

inter'e verilir mi yahu, bu sene tam balonlar, gecen sene de Barca'ya karsi 456556 kisi defans yaparak finale ciktilar, ne münihi ne de interi hic ama hic sevmem, hatta ikisinden de nefret ederim.

Inter'e güvenmediğim için beraberlik de verdim zaten. İtalyan savunmasına güvendim ama kaleci yaktı.

Kadroları duyduğumda Bayern alsın isteniştim ama inter fazlasıyla haketmişti maçı,çok daha fazla net pozisyonu var interin.Aslında en çok eto'ya yazık oldu,adam müthiş oynadı.

Müthiş maçtı.Bayern kazandığı için mutluyum tabi,çünkü haketti takım oyunuyla.Van Gaal yanlışlarından döndü ve takım çok iyi oynadı.Gustavo çok iyi bir defansif ortasahadır solbek oynatılması büyük hataydı.Keza Breno'nun yedek kalması da.İkisi de gayet iyi oynadı.Gustavo, izlemedim hiç ama anlatılanlara bakılırsa tarz olarak Rijkaard'a benziyor sanki.Kadife ayaklı o da.Topla müthiş.Schweini iyiydi.Kraft yazdıklarımı bana bir güzel yedirtti.Robben yine üstadlığını konuşturdu resmen turu aldı Inter'in elinden.Ribery'i ise biran önce göndermek lazım.

Üst Alt