ŞL Son 16 Rövanş | Barcelona 3-1 Arsenal | 8 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Son 16 Rövanş | Barcelona 3-1 Arsenal | 8 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Son 16 Rövanş | Barcelona 3-1 Arsenal | 8 Mart | Maç Sonucu

Arsenal şanslı bence bu maç 7-1 de bitebilirdi...hatta hiç şut çekmeden turu geçebilirlerdi :asd:

Ben dedim demek istemiyorum ancak 2.maç yenip turu geçicez demiştim, ilk maç içinse bişey söylememiştim maç öncesinde.

https://www.gscimbom.com/forum/samp...celona-16-subat-mac-sonucu-8.html#post2185136

Bu arada eleneceğimizi sanıp atıp tutan Realli gençleri buralarda görmek isteriz, Biz her zamanki gibi burdayız çünkü BİZ BARÇALIYIZ

Yabancı, başka takıma böylesi sempati besleyenleri anlamakta güçlük çekiyorum ben.

Cevap: ŞL Son 16 Rövanş | Barcelona - Arsenal | 8 Mart | 21.45 | Euro Futbol

1597523_w2.jpg

Bu gece yine 2-3 tane sallar.

Nuray nerdesin ?? :D :D

hayret yahu haydi barçam falan diyor millet :D

Bu Barca oyunculari ne SIKICI adamlar yahu. Insan top kaptirir, kontratak yer, formsuz olur. Bu ne ya? Devamli pas, pas, pas. Onu da oyle yapiyorlar sanki karsilarinda Arsenal degil Catladikapispor. Ayip ayip. Barca'li oyuncularin Arsenal'e karsi bu tutumlarini kiniyorum.

Yabancı, başka takıma böylesi sempati besleyenleri anlamakta güçlük çekiyorum ben.

Tamam Galatasaray kötü ama Barcelona'yla falan avunmamalıyız. Sonuçta elin İSpanya'sının takımı. Hiçbir yabancı takım beni Galatasaray kadar heyecanlandıramaz.

Maça gelecek olursak Barcelona ve Almunia arasında geçti. Barça 8-9 tane atardı yoksa rahat. :)

Van Persie verdi maçı sinir oldum , daha ilk yarıda atılması gerekirdi Alvese tokatından sonra :mad:

Berbattı Arsenal

Wenger bebeleriyle ugrasmaya devam etsin

Çok hayvani bir takım Barca , bunu artık kabul etmemek olmaz, dünya karması oluşturulup Barca'nın karşısına çıksa bile Barca istediklerini sahada çok kolay uygular , o takımı da yarı sahasına hapseder ve istediğini alır. Real'in önümüzdeki seneler içinde Barca'nın önüne geçebilmesi için yapabileceği birşey yok neredeyse. Arada 4-5 ayda bir defa Barca'yı yenebilirsiniz ama uzun vadede her türlü şampiyon olurlar ve İnter'in yaptığı ultra başarılı katı defans gibisinden birşeyler olmadığı sürece ki bunu yapmakla da herşey bitmiyor , Barca'yı alt etmek neredeyse imkansız. Bir terslik olmazsa bu yılı da 5 kupayla bitireceklerdir.

Cevap: ŞL Son 16 Rövanş | Barcelona - Arsenal | 8 Mart | 21.45 | Euro Futbol

Barça Chealselen mi oynuyor şimdi ??

Üst Alt