# Slaven Bilić | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Slaven Bilić

Ben bu adamın bir gün tekrar Beşiktaş'a dönme hayali peşinde olduğunu düşünüyorum. O yüzden gelmez bence. Ayrıca Bilic'in gerek West Ham United'ta, gerekse de Beşiktaş'ta büyük maçları kazanamama gibi bir huyu vardı. Gelirse tek bir açıdan sevinirim, o da bu adam çok iyi kadro mühendisliği yapıyor. Yeni, başarıya aç bir takım yaratabilir.

Son düzenleme:
Ben bu adamın bir gün tekrar Beşiktaş'a dönme hayali peşinde olduğunu düşünüyorum. O yüzden gelmez bence. Ayrıca Bilic'in gerek West Ham United'ta, gerekse de Beşiktaş'ta büyük maçları kazanamama gibi bir huyu vardı. Gelirse tek bir açıdan sevinirim, o da bu adam çok iyi kadro mühendisliği yapıyor. Yeni, başarıya aç bir takım yaratabilir.

Ney? :D Besiktas da neyse de West Ham da gecen sezon büyük takimlarin neredeyse hepsini tokatladi adam Aslan :asd:

Ha bu sezon berbat ötesi ama o ayri konu.

Son düzenleme:
Beşiktaşda onların looserlığına denk geldi biraz. Westham gibi bi takımla PL de o dev bütçeleri gerçekten tokatladı.

Payetin o patlamasına rağmen kadroda tutmayı da başardı göze hoş gelen futbol oynatıyor.

Bence sağlam sportif direktör yardımcı antrenör ve teknik kadro ekibi ile başarılı olabilir

Westhamdan kovulması muhtemel şu günlerde , neden olmasın demiyor değilim.

1799817-37993631-2560-1440.jpg

Üst Alt