slaven bilic - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Derbi fakiri hırvat

Kovulduğu an tepkileri görür gibiyim

TapaTalK

Yalnız bu çok büyük ezber. Fenerbahçe ve Galatasaray karşısında kazanamamış ama Başakşehir, Trabzonspor, Tottenham, Liverpool, Arsenal gibi takımlara karşı çok iyi oyun ve skorlar almış. Bunu Olcay, Veli, Serdar, Franco gibi adamlarla yapmış.

West Ham'da ise ilk sezon büyüklerin çoğunu yenmiş ya da berabere kalmış

Yalnız bu çok büyük ezber. Fenerbahçe ve Galatasaray karşısında kazanamamış ama Başakşehir, Trabzonspor, Tottenham, Liverpool, Arsenal gibi takımlara karşı çok iyi oyun ve skorlar almış. Bunu Olcay, Veli, Serdar, Franco gibi adamlarla yapmış.

West Ham'da ise ilk sezon büyüklerin çoğunu yenmiş ya da berabere kalmış

Bizim taraftarın diyeceklerini az çok sende biliyorsun

Gelsin gelsin diye baskı yaparız sonuçlara göre hakaret ederek tekme tokat göndeririz.

Ben kendim tudor için gelsin gelsin dedim, sonra büyk hayal kırıklığı oldu bende

Başka bir loser daha hem dursun seçilip hem de bu herif gelirse Galatasaray maçlarını izlemem artık.Sadece soran olursa Galatasaraylıyım derim o kadar.

Taraftara ben de güvenmiyorum. Kafalarına birini taktıkları zaman göndermeden rahat etmiyor. Buna direnecek yönetim gelmedikçe işimiz zor zaten.

Direnmeyi geçtim taraftar kendi yönetimine de güvenmiyor zaten

Şimdi sağlam bi başkan çıkıp '' Hocamızın arkasındayız, sene sonu başarısızlık olursa hep birlikte gideriz'' tarzı konuşsa adam gibi adam olsa taraftar keser sesini.

Ama bu kendini işin içinden çıkartmak için kötü sonuçta arkasındayız da diyemiyor, gurusuzun teki.

Tudor'a göre kariyeri kıyaslanmaz hatta loser bilic olarak denmesi de doğru değil adam EPL'de gayet büyük takımların hepsini yendi fakat ben artık hırvat hoca görmek istemiyorum hele ki Terim boştayken Biliç kimdir zaten 2008'de Terim Biliç'e koymadı mı :D

biliç tudor yerine gelseydi çok daha iyi futbol oynardık ama şu an için gelmesi soru işareti ! ama koeman falan geleceğine bunu tercih ederim tabi terim gelmeyecekse

Slaven Bilic, Suudi Arabistan ekibi Al İttihad'ın yeni teknik direktörü oldu.

DoIJuoDUYAAFB1_.jpg

Üst Alt