Slaven Bilic'ten Cevap Bekleniyor!


125514_bilic-640.jpg


Sarı-Kırmızılı yönetim, 3 kez görüşme yapılan Slaven Bilic’in kendilerine vereceği olumlu ya da olumsuz cevabı bekliyor.

Slaven Bilic... Beşiktaş’ın başında geçirdiği başarılı dönemin ardından İngiltere’nin yolunu tutan ve Premier Lig’de West Ham’ı çalıştıran Hırvat hocanın adı artık Galatasaray’ın gündeminde. Yönetimin, vatandaşı Tudor’un yerine getirmeyi planladığı Bilic’le 3 kez görüşme yapıldı. 49 yaşındaki çalıştırıcı cevap vermek için süre isterken, Sarı- Kırmızılılar da beklemeye geçti. Hoca arayışları, Bilic’in vereceği olumlu ya da olumsuz cevaba göre şekillenecek. Bilic, West Ham’dan ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamada, kendisini hazır hissettiğini ve en kısa sürede teknik direktörlük görevine döneceğini söylemişti.

Fanatik

GSC PORTAL

 
Son düzenleme:
Galatasaray Divan Kurulu üyesi Murat Özarı, "Takımın teknik direktörlüğüne yüzde 99 Slaven Bilic gelecek." dedi.
 
Çöp. West Ham'ı batırdı bu Hırvat sosyalisti. Ayrıca Feghouli bu herifle anlaşamadığı için WestHam'dan gönderildi ne çabuk unuttunuz bunu bu Dursun gerizekalı mı takımın en pahalı oyuncusuna eski anlaşamadığı antrenörü getiriyor?
Hırvat, İtalyan ve Hollandalıları bu kulüpten uzak tutacağız.
 
Sırat köprüsünden geçen Galatasaray'a Bilic gerçekten ilaç gibi gelecektir! Her kimin aklına geldiyse aklını seveyim onun!

- ki tıklanma amaçlı bir haber de olabilir -
 
Üst Alt