Sneijder 2 Hafta Sahalardan Uzak Kalacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder 2 Hafta Sahalardan Uzak Kalacak

Bence iyi haber. Antalya maçında yenilmek için elimiz güçlendi.

En dibi görmediğimiz sürece Dursun defolup gitmeyecek. O yüzden kalan 12 maçta 5-6 mağlubiyet daha çıkması lazım.

Bence iyi haber. Antalya maçında yenilmek için elimiz güçlendi.

En dibi görmediğimiz sürece Dursun defolup gitmeyecek. O yüzden kalan 12 maçta 5-6 mağlubiyet daha çıkması lazım.

5 mağlubiyet arka arkaya alsak da değişen birşey olmaz. Dursun 2018 yılı martına kadar görevde. Hatta 2021

Son düzenleme:
5 mağlubiyet arka arkaya aldak da değişen birşey olmaz. Dursun 2018 yılı martına kadar görevde. Hatta 2021

Fark etmez.

Hain, zekasız ve Galatasaray düşmanı olarak anılacak hep. Sokakta tek başına çıkıp gezemeyecek. 2010 yılından sonra Adnan Polat'ı televziyonda bile 1 kere görmedim, yüzü kalmadı hiç bir yere çıkamıyor.

Her branşta böyle kepaze olursak Dursun falan kalmaz artık seneye.Hele hele bu sene ilk 5'in dışında kalır da Avrupa'ya gidemezsek o zaman hiç kalamaz bundan eminim ben.Çok büyük baskı yer bırakması için.Yok borçları kapatacağım yok salon yapacağım laflarını da yemez daha kimse.Bizim gördüğümüz en başarısız başkan olan Canaydın'ın bile şampiyonluğu var şampiyonluğa oynamışlığı var.Bu ondan da beter.2 sene de ligin bitmesine aylar kala havlu atan bir takım var.Geçen sene 30 puan fark yedik bu sene de rahat 20 puan yeriz.O yüzden Dursun bu haliyle seneye yolcu

Boşuna çürük portakal demiyoruz. Sezon sonunda kendisine başka bir çiftlik bulmasını umuyorum.

Son düzenleme:
Tudor bey, 2 hafta önce kadroya almadığı bruma'nin ayaklarına kapanır artık.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Sneijder, Sneijder diyenler, her seye ragmen inatla Sneijder'i savunanlar..

Hadi bunu da açıklayın.. Futbol bu, sakatlık olur , normal mi diyorsunuz?

Gercekten sakatlanmış ise (ben inanmıyorum) , neden bu kadar sık sakatlanıyor, bunu da arastırmak lazım..

Neden sık sık kart görup cezalı duruma dusunuyor, arastırmak lazım..

Kısaca bu Sneijder'den artık kurtulmak lazım..

Bide böyle düsünün, egerki Sneijder'i satarsak bu mal yönetim kimseyi alamaz

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Sakatlandığına inanmıyorum açıkçası.

Tudor'la anlaşamadığına dair haberler her yerde var.
Tudor'u yönetime şikayet ettiğine dair haberler de gördüm.

Oynamamak için numara yapıyor adeta.

Vakitsiz yapılan teknik direktör değişikliği takımın içine etti. Riekerink'le inişli çıkışlı gidiyorduk şimdi inişten bol bir şey yok :( :( :(

Üst Alt