Sneijder Galatasaray'da Kaldı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder Galatasaray'da Kaldı!

Ne değişik bir yönetim adamı istemediler hatta 10 noyu belhandaya verdiler kampa gelmesin diye izin verdiler şimdi fikir değiştirdiler çok amatör adamlar

2 Hazırlık maçında gerçekten bir tane bile olumlu hareket göstermeyen bir takımda , kadro dışı kalması akıllara durgunluk veren, sadece ama sadece dursun özbek denen futbol katilinin aklıyla yapılabilecek bu olaya Wess taraftarı çoşturarak çok güzel bir yanıt verdi.

Ulan tudor & dursun sorarlar adama , siz kimsiniz de sneijder'i beğenmiyorsunuz ? Bu zamana kadar G.Saray için ne yapmışsınız ?

Sonuna kadar Wesley Sneijder

Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü. Şimdi yazsınlar kral geri döndü!

DETgxyFWsAIWBPK.jpg

De Jong ile Sneijder'i aynı görüyorsan bu senin problemin dostum bu davanın peşinden sen gidebilirsin tek başına.

Ben ayni gormuyorum, meseleyi Tudor'un futbolculari idare edememesi ve yasanan tartisma yuzunden Sneijder'i gondermeye calismasina baglayanlar ayni goruyor. Sonucta Sneijder iyi futbolcu De Jong da kotu futbolcu diye soyunma odasinda hocaya cikismalarinin cezasi farkli mi olmali (TD gozunde)? Farkli olursa takimi nasil idare edecek adam? Iyi oynayan posta koyma hakkini elde etmis olacak

Üst Alt