Sneijder: "Galatasaray'da kalmak istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder: "Galatasaray'da kalmak istiyorum"

İndirim artı €2 milyon ceza ödemesini istiyormuş bizimkiler, yani kısacası dolaylı olarak kapıyı gösteriyorlar.

Ulan adam olun, ve adam gibi söyleyin göndermek istiyorsanız.

Her nasıl onlarca taraftar adamı gece yarısı adam gibi karşılıyorsa.

Melo içinde böyle ötenler çok idi, şimdi sorsan çil yavruları gibi kaçışırlar, sözünün arkasında adam gibi durmak yerine
Bi rahatsizliginmi var rdas?
Toplanti ertelendigi Icin 4 gun daha tatil dedim ben ki dogru soyledim, zaten 1 hafta extra dan tatil yapti + en az bi 4 de simdi ... Takim arkadaslarina ne zaman yetisecek? Yoksa bende ayrilmasi taraftari degilim

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bi rahatsizliginmi var rdas?
Toplanti ertelendigi Icin 4 gun daha tatil dedim ben ki dogru soyledim, zaten 1 hafta extra dan tatil yapti + en az bi 4 de simdi ... Takim arkadaslarina ne zaman yetisecek? Yoksa bende ayrilmasi taraftari degilim

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yok renkdaşım, izin konusunda ortada bokluk var. Adam izinli, herkesi çağrıp onu mu çağırmadılar/dışladılar? Çağırdılarda gelmedimi? Geç gelmesine ceza kesilecek mi? Adam gibi çıkıp gerçekleri konuşacak biri olmalı yönetim adına

aptal aptal iş yapıyorlar 5m'i kimse vermez bırakın oynasın kaliteli takım kursun zirvede veda etsin reis sneijder'i haklı olarak eleştirdikte son 2 senedir facia takımda oynadı sneijder den önce yakın paraları alıp hiç birşey yapmayan leşçuk ne zaman gündem olursa o zaman düzelmeye başlamışız demek tir

hurriyet.com.tr de Sneijder Galatasaray'ı sildi haberi okuyorum. Foruma geliyorum Sneijder kalmak istiyorum diyor.

Çok pislik dönüyor medyada.

- Hürriyet'e asla güvenmem -

Üst Alt