Sneijder: "Galatasaray'da teknik direktör olmak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder: "Galatasaray'da teknik direktör olmak istiyorum"

1660646956905.png

Hollanda'da katıldığı bir programda Galatasaray ve geleceği hakkında konuşan Hollandalı efsane oyuncu Wesley Sneijder, Galatasaray'da görev almak istediğini söyledi.

Bir süredir ülkesinde futbol yorumculuğuyla birlikte teknik direktörlük eğitimlerine de devam eden Sneijder, teknik direktörlük kariyerine yurt dışında ve özellikle de Galatasaray çatısı altında başlamak istediğini söyledi. Bu yüzden evraklarını almak için sınırın ötesine bakıyor. "Belki Türkiye'de. Orada düdüğünü üç kez çalmalısın ve sonra pro-lisans alırsın (gülerek). Ama bana İrlanda'da da bir seçenek olduğu söylendi. Bu yüzden yine de yurt dışına bakacağım."

"ORADA HARİKA ZAMANLAR GEÇİRDİM"

Katıldığı programda konuşan Sneijder, "Galatasaray'da çalışmak harika olurdu. Orada harika zamanlar geçirdim. Güzel insanlarla ve kültürle dolu güzel bir kulüp. Evet, bir gün oraya geri dönmek isterim" dedi.

"HOLLANDA'DA ÇALIŞMAYACAĞIM"
Hollanda Futbol Federasyonu KNVB bünyesinde çalışmayacağını söyleyen Wesley Sneijder, açıklamasında; "Ne yapacağımı biliyorum, bu Hollanda'da olmayacak. Belki Türkiye'de" ifadelerine yer verdi.

Ayrıca kendisini yönetici olarak değil sadece sahada teknik adamlık yapmaya uygun gördüğünü belirten Wesley Sneijder, Hollanda Futbol Federasyonu'nun kendisine vefasız davrandığını gülerek açıkladı ve şu sözleri söyledi; "Doğum günümde bana 47. yaş gününüz kutlu olsun kartı gönderildi. Böyle birşey olabilir mi?"

Konuyla ilgili görüşüm belli, o oyun zekasına sahip adamdan çok büyük hoca olabilir, yeterki çalışsın.
Biraz gevsek ama :D

dun aciklamalarini izledim, kurs olayindan dolayi hoca olup olmayacagina henuz karar vermemis. Hollanda'daki egitim baya zor bu antrenorluk kurslari falan o yuzden orada yapmam dedi. Belki Turkiye'de Pro lisans olayi daha kolaysa oraya gidebilirim dedi.

Biraz gevsek ama :D

dun aciklamalarini izledim, kurs olayindan dolayi hoca olup olmayacagina henuz karar vermemis. Hollanda'daki egitim baya zor bu antrenorluk kurslari falan o yuzden orada yapmam dedi. Belki Turkiye'de Pro lisans olayi daha kolaysa oraya gidebilirim dedi.
Gevşek olmasa neler yapabileceğini o da biliyor.

Tutkulu bir adam Sneijder ve bizde o tutkuyla elinden geleni yapacaktır.

Aslinda onun kariyerine bakarsak iyi bir sportif direktor de olabilir. Tanidigi cok kisi ve kulup var ust duzeyde, onun baglantilari da kuvvetlidir. Belki bu tarz bir kariyer planlamasi da yakisabilir ona.
Fiziğine dikkat etmemesine rağmen zekasıyla top class topçu olabilmesinden dolayı hoca olmasını istiyorum. Oyun zekası yüksek adamlar sahadaki sorunları da kolay çözebilirler ki hocalık için iletişimi de iyi.

Ya kardeş içecegine az yardımcı hocalık yapsaydın simdi başımızdaydın.

Edit bu ne lan herif brezilyalı ronaldoya dönmüş ya

Üst Alt