Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına! - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına!

Niye izin aldigi belli, Alberts Italya turunda takim bulabiilse simdiye transfer olmustu. Diger futbolculardan kaliteli oldugu icin istedigi zaman idman yapabilmesi meselesi de elmayla armutu karistirmayi gectim Elmayla Asteroidi karistiriyorsunuz, bu ancak Ingiltere'de League 1 takimlarinda olacak bir sacmalik. Beyefendi istiyorsa Hollanda'da yasasin haftada 1 idmana katilip sonra maca ciksin nasil olsa sahadaki performans onemli. Akhisar ve Alanya macinda show yapinca alkislariz. Ama BJK macindaki gibi her 2li mucadelede yere dusunce geriye de siz kosarsiniz sahaya girip cunku takim arkadaslari bana ne lan Sneijderden der

Lan Sneijder diger milli oyunculars nazaran 1 mac daha fazla yapti, tabi daha fazla tatil yapacak. Ayrica adam dünya yildizi, Tolga ile ayni tatilimi yapsin

Lan Sneijder diger milli oyunculars nazaran 1 mac daha fazla yapti, tabi daha fazla tatil yapacak. Ayrica adam dünya yildizi, Tolga ile ayni tatilimi yapsin

1 mac fazla yapti diye 1 hafta fazladan tatil mi yapiyor renktas. Oynadigi maclar da Fas deplasmaninda 17 dk, icerde Fildisine karsi 20 dk ve yine icerde Luxemburga karsi 82 dk. Son maci da 9unda. Turkiye 11inde mac yapti. Belhanda 10unda Kamerunda mac yapti. Maiconun da ligi zaten baslamisti o da ben zaten preseason yapmistim 2 hafta takilayim diyip gelmeseydi. Boyle en fazla hali saha takimi olursun renktas

1 mac fazla yapti diye 1 hafta fazladan tatil mi yapiyor renktas. Oynadigi maclar da Fas deplasmaninda 17 dk, icerde Fildisine karsi 20 dk ve yine icerde Luxemburga karsi 82 dk. Son maci da 9unda. Turkiye 11inde mac yapti. Belhanda 10unda Kamerunda mac yapti. Maiconun da ligi zaten baslamisti o da ben zaten preseason yapmistim 2 hafta takilayim diyip gelmeseydi. Boyle en fazla hali saha takimi olursun renktas
Kontratinda 22 günlük izin hakki varmis diyolar
adam ne yapsin ozaman kardeshim

Hala akhisae alanya diyoruz ya komik duruma dusuyoruz bak cidden hayir akhisara gol atabilecek oyuncularimiz var demek ki bu adam besiktas macinda da fener macinda da al da at dedi resmen hele bi tane macta sonradan girip 5dakikada 3 tane pozisyona soktu takimi. Akhisara alanyaya sov derken bunu da katin isin icine. Ve o akhisar alanyalar olmasaydi dursun bugun iki sene ust uste yine bir 6.lik kutluyor olurdu.

Üst Alt