Sneijder mi Diego mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder mi Diego mu?

f6b91oie_8823392j3iv27n.jpg

Ünal Aysal, Braga maçı sonrası İmparator ile Hotel Melia Braga’da buluştu…

Haberin Devamı GSC Portal'da

Cevap: Sneijder mi Diego mu?

Wesley Sneijder gelsin...

hem 2 senemiz garanti. hemde Emre'yi Emreneider yapar.

Bizim ciddi olarak ilgilendiğimizi sanmıyorum.. Eskiden Fener hangi oyuncuya kanca atsak fiyat yükseltmek için kendide ilgileniyormuş gibi yapardı şimdide biraz biz yapalım bakalım :D

Sneijder gelsin ama haber kolpa gibi ünal aysal diegomu sneijdemi diye sormaz kimi istiyorsun diye sorar

ohaaa bilmem gelirmi sneijder :confused: ama onu biliyorumki ocakda super bir transfer yapacagiz :yenieek:

Sneijder + kolo toure gelsin.sonra kuradan kim çıkarsa çıksın.ha bide brezilyadan bir solbek bulabilirlerse.barcelona gelsin

-----------------------Muslera---------------------

Eboue-------------Semih-------Toure-----------Riera

---------------Selçuk----------------Melo----------

------------------------Sneijder--------------------

Engin-----------------------------------------Amrabat

-----------------------Burak--------------------------

Eğer haber doğru ise ; Sneijder gelirse olay olur kimse tutamaz bizi , Diego'da fena topçu değil ama ikisi arasında tabi ki Sneijder.

Yok haber doğru değilse ; Ünal Başkan'ın sözü var zaten grup aşamalarını geçelim , 2.Tura yükselelim , Fatih Hoca'nın istediği bir oyuncuyu hemen getireceğim şeklinde ; sorar Fatih Hoca'ya ''Hocam kimi istiyorsun ? '' gibisinden oda İnşallah gerekli yere , gerekli , kaliteli , iyi bir oyuncu ister İnşallah.

Hoca bir ismi söyler.Sonra maaşını 1 milyon fazla ister oyuncu.Hoca şu kadar paradan fazla olmaz der. Sonra sonsuz döngüye girer.Ve Yiğit gibilerini alırız.

ikiside işimize yarar.ama diego'yu getirirsin uyum süreci filan derken sezon sonu istenmeyen adam olabilir.ama sneijder'i getirirsin ilk geldiği gün koyarsın 11'e takır takır oynar.çünkü sneijder ile diego arasında büyük kalite farkı var.ve ben sneijder'in hâlâ kalbürüstü takımlarda oynayabilecek durumda olduğunu düşünüyorum ve sneijder transferinin gerçekleşmesini imkansız olarak görüyorum.

Yahu Sneijder daha yaşı da çok değil 27 28 sanırım kalitesi belli ben Türkiye'ye gelebilme ihtimali olduğunu sanmıyorum İnter'den ayrılsa da elite takımlardan birinde rahatlıkla oynar ...

Olsa tabi ki Sneijder'i isterim ama bana Diego daha gerçekçi gibi geliyor ...

Sneijder'in menajeri Belçikalı.Piyasa değerine göre ilk 3 oyuncusu Sneijder - Mertens - Alderweireld. Üçü de tam bizim ihtiyacımız olan adamlar..[h=1][/h]

Üst Alt