Sneijder mi, Van der Vaart mı?


?kafama takildi da ne dersiniz bu ankete?bence sneijder oyle aman aman bir adam degil. ha iyi ama aman aman degil daha onceden de belirttigim gibivan der vaart ise aman amana daha yakin.wesrafa.jpg
:cool:
 
Cevap: Sneijder mi van der Vaart miArjen Robben bence ikisine göre daha aman aman. İkisi arasında Sneijder, VDV ye göre daha faydalı. VDV daha yetenekli. Ben Sneıjder'i isterdim.
 
Cevap: Sneijder mi van der Vaart miTabikide Wesley Sneijder...Galatasaray formasi altinda tek gormek istedigim yabanci futbolcu...Tam bir reis. :tiphat:Dunya Kupasindaki o gelisine gelen sert ve hizli vuruslarina ve ozellikle spikerin "$inaydaeeee" diye bagirisiyla birlikte o top gol olunca orgasm olmiyor degilim.
 
Cevap: Sneijder mi van der Vaart misoruya gerek yok sneijder. birde interde kurtulsun abimiz o zaman görün ..
 
Cevap: Sneijder mi van der Vaart miSeyirci costu Cund ! Cund ! Cund ! Cund ! Cund !Buarada Sneijder ezer gecer Hayri kardes . Van Der Vaart'i da cok severim ama oyun zekasi olarak Sneijder cok cok ustun . Adam tam bir beyin sahada .
 
Cevap: Sneijder mi van der Vaart miidiotseni.jpg
16 ya 2

Anket'in saçma olduğunu anlayacak kapasiteye sahipsindir inş :lol:Edit 17 ye 2 :lol:
 
Cevap: Sneijder mi van der Vaart miRobben ve Sneijder/Vaart üçlüsü aynı tipte oyuncular değil bilmeden konuşmasak ah bir de.Robben dediğin adam, Messi/C.Ronaldo tarzında hem forvet hemde kanat oyuncusudur.Sneijder/Vaart ikilisi ise daha çok bizim ülkenin 10 numara tabirine uyar ki, Sneijder buna tam uymaz. Vaart bizim Lincoln'e benzer oyun stili olarak. Sneijder ise Türkiye'de Emre Belezoğlu tarzındadır. Ama tabi tekniği, gücü vs... her özelliği daha iyi onu anlatmasam da olurdu da, şimdi biri gelip ''Emre daha kötüxD'' demesin diye yazıyorum.Kısaca Sneijder-Vaart-Robben üçlüsünden Sırasıyla;Robben

Sneijder

Vaart'dır sıralama bana göre.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt