Sneijder MLS'e Göz Kırptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder MLS'e Göz Kırptı!

sirada-sneijder-mi-var--1130460.Jpeg

Galatasaray
'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder son durağını açıkladı.

Ajax'a dönme ihtimalinin az olduğunu dile getiren Hollandalı oyuncu, ülkesinin basınına verdiği demeçte şöyle konuştu:

"ABD'de oynama isteğimi asla gizlemedim. Zamanı geldiğinde bunu düşünürüm, ancak henüz zamanı gelmedi. Ayrıca bu fikrim değişebilir. Ajax'a döneceğimi hiçbir zaman söylemedim, fakat kapıları kapatmadım. Her sene Ajax'ı ziyaret ediyorum ve bu yaz da ettim."

Sarı-Kırmızılılar'ın deneyimli ismi, ilerleyen yıllarda teknik direktörlük yapıp yapmayacağına ilişkin ise şu ifadeleri kullandı:

"Farklı hikayeler duyuyorum. Bu bir mücadele. Oyuncu olarak kulüpte 3 saat geçiriyorsunuz, teknik direktör olarak bazen 10 saat. Ya da çalışmayı seven bir yardımcım olması gerekecek. Kulağa eğlenceli geliyor. Yapabileceğimi düşünüyorum fakat henüz bilmiyorum. Zamanı gelince kendimi deneyeceğim."

Fanatik

Medya insanlarin okumak istedigini yazar... Siz burada okudukca da, sürekli ayni haberler cikacaktir.

Misal... Millet Sabri´nin karisi ile ilgili haber okumayi da cok seviyor nedense... Söyle bir son haftaya baktim, adamin karisi ile ilgili en az 4 cesit haber cikmis.

Yağmur Sarıoğlu: Dort yıldır aynı postalla kışı geciriyorum | Magazin Haberleri

https://www.sabah.com.tr/galeri/spor/sabri-sarioglunda-esine-lamborghini

Skorer | Milliyet Spor | Galeri

Sabri'nin eşi Yağmur Sarıoğlu'nun arabasını geri aldılar!

Simdi ayni medya, ne akla hizmet Sabri´nin, hemde karisi vasitasi ile üzerine oynuyor ? Gücsüzlendirmek icin takimi Sneijder ile ilgili haber yapan medya, niye bu tip sabri haberlerini burnumuza sokup, ayni mantik ile bu sefer bize hizmet ediyor ?

Biraz mantik... herseyi isinize geldigi gibi yorumluyorsunuz. paranoyak olmayin.

Üst Alt