Sneijder, Riekerink'i de Yaktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Riekerink'i de Yaktı!

riekerink_selcukgeride250516.jpg

Yeni sezona Wesley Sneijder kriziyle başlayan Galatasaray'da teknik direktör Riekerink zor durumda kaldı.

G.Saray yönetiminden izin almamasına rağmen sezonu açan takımının antrenmanına katılmayarak krize sebep olan Wesley Sneijder’a önceki gün ‘yola devam’ kararı alınan teknik direktör Jan Olde Riekerink’in izin vermesi işleri karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde 1 yıllık sözleşme imzalayıp önümüzdeki sezonda da takımı emanet ettiği Hollandalı’nın bu kararına sinirlenen Özbek yönetiminin, “Bize sormadan Sneijder’e nasıl izin verirsin” diyerek Riekerink’e ilk fırçayı attıkları öğrenildi.

‘BEN ONUN HOCASIYIM’
Yönetime danışmadan Sneijder’a izin veren Riekerink’in, “Ben hocasıyım ve ona 7 Temmuz’a kadar izin verdim. Zaten şu an as oyuncuların büyük bir bölümü yok” cevabı ise idarecileri daha da kızdırdı.
Hollandalı çalıştırıcıya çıkışan Sarı-Kırmızı kurmayların, “Milli takımlara gitmeyen tüm oyunculara söylendiği gibi Sneijder’a da 1 Temmuz’da Florya’da olacağı bildirilmişti.

Bir daha bize sormadan kendi başınıza izin vermeyin” dedikleri öğrenildi. Karşılaştığı tepki karşısında büyük bir şok yaşayan Riekerink, böylece G.Saray’ın hocası olduktan sonra daha 24 saat bile geçmeden ilk krizi yaşamış oldu.

Habertürk

Sneijder Riekerink’i de Yaktı!

Haberturk galatasaray düşmanıdır su ishal gazeteyi buraya tasimayin

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Bunların penisi de mazluma kalkıyor
Aynı dik duruşu fb ve tff ye de bekliyoruz dursun efendi.

Sneijdere riekerink e sap sap
Tff ve fb ye şlap şlap

Geçiniz bu işleri.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sene başlamadan bitti resmen yani. Bu ortamda şampiyonluk mucize den öte bir hedef olamaz.
Yönetimiyle taraftarıyla ve futbolcuyla rezalet haldeyiz.

Evet taraftarda leş seviyede ki bu ama yönetimin de etkisiyle ortaya çıkıyor tabiki. Bütün maliyetli futbolcuları satsın bunlar vallahi. Boşuna para ödeyeceğiz

Aslolan Galatasaray !!!

Bu sene başlamadan bitti resmen yani. Bu ortamda şampiyonluk mucize den öte bir hedef olamaz.
Yönetimiyle taraftarıyla ve futbolcuyla rezalet haldeyiz.

Evet taraftarda leş seviyede ki bu ama yönetimin de etkisiyle ortaya çıkıyor tabiki. Bütün maliyetli futbolcuları satsın bunlar vallahi. Boşuna para ödeyeceğiz

Aslolan Galatasaray !!!
Keşke kupayı almasaydık diyormusun Hacı?

Teknik direktor eger takimin sorumlusu ise kimseye hesap vermek zorunda degildir, istedigine izin verir istedigini de idmandan kovar. Alinan sonuclara bakar yonetim, yonetim gidip sen nasil izin veriyorsun diyorsa bilinki orada otorite sorunu vardir veya Aziz Yildirim in yillardir yaptigi gibi hocanin isine karisiyorlar demektir. Boyle bir sacmalik Galatasaray da olmazdi/olamaz da.

Teknik direktor eger takimin sorumlusu ise kimseye hesap vermek zorunda degildir, istedigine izin verir istedigini de idmandan kovar. Alinan sonuclara bakar yonetim, yonetim gidip sen nasil izin veriyorsun diyorsa bilinki orada otorite sorunu vardir veya Aziz Yildirim in yillardir yaptigi gibi hocanin isine karisiyorlar demektir. Boyle bir sacmalik Galatasaray da olmazdi/olamaz da.

Bu dogru bir yaklasim olmaz , bir oyuncunun takima katilimi sportif ya da teknik degil idari bir konudur zira yonetimin uzerine vecibe olan islerden biri de oyuncularin sorumluluk denkliklerini kontrol etmek ,yonetmektir

Sneijder veya x bir oyuncu bireysel bir spor yapmiyor ,burada bir takim ,bir grup var .. bunlarin istedigi ben 25 temmuzda gelecegim , kafasina eseni tatilimi 7 temmuzda bitirecegim tarzi kendince ayricaliklar ancak ve ancak hem teknik ekip hem de idari otorite tarafindan onaylanirsa elde edebilir

Oteki turlu sirke doner ortalik

Bu dogru bir yaklasim olmaz , bir oyuncunun takima katilimi sportif ya da teknik degil idari bir konudur zira yonetimin uzerine vecibe olan islerden biri de oyuncularin sorumluluk denkliklerini kontrol etmek ,yonetmektir

Sneijder veya x bir oyuncu bireysel bir spor yapmiyor ,burada bir takim ,bir grup var .. bunlarin istedigi ben 25 temmuzda gelecegim , kafasina eseni tatilimi 7 temmuzda bitirecegim tarzi kendince ayricaliklar ancak ve ancak hem teknik ekip hem de idari otorite tarafindan onaylanirsa elde edebilir

Oteki turlu sirke doner ortalik
Teknik direktor dedigin hem sportif kararlari hem takim icinde bazi idari kararlari verecek otoriteye yetkiye sahiptir. Ben size baska bir bakis acisindan bakmanizi rica edecegim:

Bu takimin hocasi suanda Terim olsa, ve yabanci veye yerli bir oyuncu farketmez, hocam benim bir kac gun ekstra izine ihticayim var derse Terimde tamam kocum derse, o karari yonetimden kimse sorgulayamaz. En azindan abartiya kacmadigi surece, yani soz konusu bir kac gun ise bu konuda Terim i ayaklarina cagrip sen kime sordun da izin veriyorsun numalarini gosteremez.

Burada zaten asil hedef Sneijder i taraftarin onune atmak, taraftarin gozundeki degerini dusurmek. Biz bunu yermiyiz, tabiki hayir. Boyle oyuncuyu gondermeye veya kendi istegiyle ayrilmasini diliyorlar, bu yonetim bunu yaptigi an bilinki o gun bu yonetim iner. Taraftar 3000 kombine almis bu bos adamlar kaldigi surece o en fazla 5000 kisi olur geri kalan akilli ve Galatasaray in iyiligini isteyenler hayatta gitmez. Adam gerizekali olmali hafta sonunu bunlara zehir etsin, parasini doksun gitsin sonra sinir krizi ile eve donsun. Biz 2 pas yapamayan adamlari izleyecek degiliz sen elindeki iyi kotu iyi oyunculari gonder sonra da taraftari bekle. Oyle bir taraftar profili 2016 yilinda kalmamistir.

O romantik taraftarlar en son 20-30 yil once goruldu, zamanla cogu sey degisiyor bu da onlardan biri. Biz taraftar olarak sevdigimiz, izlemek istedigimiz adamlari gormezsek yonetim tepki almaya devam edecektir. Zaten coktan gitmeleri gerekirdi ama bu gidisle, bu yanlis yonetme tarzlari ile sonlari yakindir insallah.

Son düzenleme:
Peki alper ,su stilde bir davranis sergilemek istiyorum , bu olaylar silsilesinde ,gecen sene de dahil konusuyorum , sneijderin yok hukmundeki performansinin , bireysel olarak dususunun, bu sezon basindaki bu yok erken gelmem gec gelirim mevzularinin , yani bizzat sneijderin hic dahli yok mu ?

ben kusurlarin insanlarin savundugu kisilere gore tek tarafa yuklenmesini hic sevmem , cunku dursunu sevmiyoruz ,sneijder sempatik geliyor gecmiste de basariliydi diye adamin umursamaz, dik basli hali gozden kaciyor

herseyde sneijder hakli olmak zorunda degil , bunun aynisini aziz ile alex de yasadi .. alex azizden cok daha fazla sevilir diye klup icerisinde yaptigi her sey dogru mu denmeli , ya da ersun - aziz ikilisini de soyleyebilirim ornek olarak

Çok daha kötü günler bizi bekliyor.Önce Sneijder krizi çıkartıp onu satmayı planlayan yağ surat bunda çok başarılı oldu.Büyük ihtimal gidecek wes.Ligede tahminim ilk 10 haftada havlu atarız.Bu hollandalıyı da gönderecek.Ama tipini sevdiğimin abbası kendide fazla kalamayacak.2017 yi zor görür bu moron.

Üst Alt