Sneijder, Saygısızlık Nedeniyle Gönderildi İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Saygısızlık Nedeniyle Gönderildi İddiası!

Kendisinden ölümüne nefret edenler bile bu adamin nasil bir karaktere sahip oldugunu en gec 4,5 Milyonu biraktiktan sonra anlamis olmalari gerek. Yani benim mantigima göre bir insan man kafali bile olsa bunu görmesi gerek.

Bu haberlere inananlara yaziklar olsun.

Kendisinden ölümüne nefret edenler bile bu adamin nasil bir karaktere sahip oldugunu en gec 4,5 Milyonu biraktiktan sonra anlamis olmalari gerek. Yani benim mantigima göre bir insan man kafali bile olsa bunu görmesi gerek.

Bu haberlere inananlara yaziklar olsun.
Nerdeeeee çok naifsin.
Bu sezon alacağını geçtim, resmi açıklama da geçen sezondan alacakları ödenecek yazılmış.

Benim bildiğim özellikle yabancı oyuncular çok sağlam kontrat yaparlar ve alacaklarım şu kadar süre ödenmez ise, sözleşmeyi tek taraflı fesh etme maddesi olur.

Ve bildiğim kadarıyla böyle bir madde olmasa bile oyuncu sözleşmesinin fesh edip fifa ya gittiği zaman, fifa oyuncuyu haklı görüyor.

Adam için şu takımla anlaşamadı, resmi olarak izinli olmasına rağmen ohh tatil yapıyor, basit, tek satırlık, zaten yönetimin öyle yapmak zorunda olduğunu kendilerinin bile kabul ettiği ama sneijder öyle bir antrenman açıklamsı yaptı diye para koparmak için yapıyor diyenlere sormak lazım, sordum da ama net cevap alamadım, bu iki kere iki kadar basit mantığı anlamak bu kadar mı zor.

Adam istese alacakları ödenmediği için elini kolunu sallaya sallaya bonservissiz giderdi, üstüne çatır çatır parasını alırdı, bir sürü avukatlık parası ve ceza da öderdik. Salak mı bu adam böyle bir fırsat varken elinde böyle muameleyi kabul etsin.

Sneijderi eleştirirsin, hadi takımda bit ton çöp dururken gitmesini de istersin anlarım da, ortada bu kadar basit bir mantık varken hala daha arkasından sallayıp, böyle haberlere inanmak kusura bakmayın da bazı şeyleri çok net belli ediyor aslında.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt