Sneijder Tarihi Maçı Anlattı: "O an tek gördüğüm goldü" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder Tarihi Maçı Anlattı: "O an tek gördüğüm goldü"

galatasarayjuventus_rbyi4ytt7in318ttlhhuyj86b.jpg

Galatasaray'ın yıldızı Sneijder, katıldığı bir televizyon programında Juventus'u eledikleri o tarihi günü anlattı...

Wesley Sneijder, 1.5 gün süren ve sonunda zaferle sonuçlanan Juventus maçını anlattı.

"TOPUN ORAYA DÜŞECEĞİNİ HİSSETTİM VE..."

NTV Spor'a konuşan Hollandalı yıldıza o gece yaşananların sorulması üzerine, "O anda Drogba'ya uzun bir top geldi ve o da kafasıyla önüme müthiş bir şekilde topu indirdi. Oraya düşeceğini sanki hissetmiş ve hemen oraya koşmaya başlamıştım" dedi.

"TOPLA BULUŞTUĞUM ANDA SADECE GOLÜ DÜŞÜNDÜM"

Juventus'u turdan ve kupadan eden gol hatırlatılınca o günü hatırlayıp an be an anlatan Sneijder, "Drogba'nın pasında gol olacağını hissetmiş olmalıyım ki hemen o pasın atıldığı yere doğru hareketlendim ve topla buluşur buluşmaz sadece o an golu düşündüm. O an sadece gözlerimde golü hayal ediyor ve görüyordum" dedi.

GALATASARAY, JUVE VE REAL'İN OLDUĞU GRUPTAN ÇIKTI

Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, 1.5 gün süren maçın bitmesine 5 dakika kala Buffon'u mağlup edip topu ağlara göndermiş ve takımını bir üst tura çıkarmıştı. O golle birlikte Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid, Juventus ve Kopenhag'ın olduğu gruptan çıkan Galatasaray, adını tarihin tozlu sayfalarına bir kez daha altın harflerle yazdırmıştı.

Sneijder Tarihi Maçı Anlattı: "O an tek gördüğüm goldü"

Üst Alt