Sneijder Yerine Kaka Gelseydi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bernabeu da kaka maca cikarmiydi belli degil. Cok sik sakatlaniyordu. Bir de o hakemle Ronaldo olsaydi bir bok yapamazdik

sakatlıktan degıl statuden oynayamazdı heralde de onun yerıne bırısı cıkardı sahaya onu kastettım

sneıjder cok kotuydu normal olarak o macta ama hocamız ısmınden dolayı oynatmak zorunda kaldı kabul edelım kı

sakatlıktan degıl statuden oynayamazdı heralde de onun yerıne bırısı cıkardı sahaya onu kastettım

sneıjder cok kotuydu normal olarak o macta ama hocamız ısmınden dolayı oynatmak zorunda kaldı kabul edelım kı
Rövans macinda ise baya baya iyidi o na göre. Bernabeu da kimse iyi degil di burak haric. O nu da hakem harcadi

hep merak ettigim konu snejder degilde kaka gelseydi nasil bir galatasaray izlerdik.benim görüşüm daha basarili olurduk.sneijder müthiş bir pasor ve muthis bir şutör fakat bireysel yetenekle adam gecmeyi pek dusunmedigi icin rakip adam adama markaj yaptigi zaman oyun tikaniyodu gibi .volkani saga sola yatirdigi muthis derbide bile rakip 10 kisi olana kadar sahada yoktu sneijder.

hep merak ettigim konu snejder degilde kaka gelseydi nasil bir galatasaray izlerdik.benim görüşüm daha basarili olurduk.sneijder müthiş bir pasor ve muthis bir şutör fakat bireysel yetenekle adam gecmeyi pek dusunmedigi icin rakip adam adama markaj yaptigi zaman oyun tikaniyodu gibi .volkani saga sola yatirdigi muthis derbide bile rakip 10 kisi olana kadar sahada yoktu sneijder.

Kaka gelseydi rvp mi yoksa kaka mi daha cok yatarak para kazandi anketleri acilmisti coktan.

GS tarihindeki en iyi orta sahalar arasinda 1 Hagi dir.

2 numara Sneijder ile Cevat Prekazi cekisir. 2 sini de sahada seyretmis biri olarak zorlaniyorum acikcasi. O yuzden 2 numaraya 2 sini de koyarim. Cok zorlanirsam 2 cevat 3 sneijder derim.

Dolayisi ile iyiki FT nin istedigi Kaka degil de Unal aysalin istedigi Sneijder gelmis derim Fatih hocami cok sevip Unal aysali sevmesem de !

Sneijder ile iyi oynadığımız maçın sayısı 5’i geçmez. Sneijder top rakipteyken takımını 1 kişi eksik bırakırdı. Hoş, top bizdeyken de kendisini sağ tarafta görmeniz mümkün değildi. Gol atmamız sol tarafta oynayan oyuncuların form durumuna bağlıydı, çünkü kendisi her maç sol taraftan oynardı, ama sol açık oynamaz istemezdi.

Hamzaoğlu dönemi, yani: o yarım sezon hariç, Sneijder’in bize, oyunumuza, kattığı çok fazla bir şey olduğunu düşünmüyorum.

1 kere şampiyon olduk onun döneminde (Hamzaoğlu). Ilk yarım senesinde (ocak ayı-haziran ayı) gram faydasını görmedik, onluk bir durum yoktu şampiyon olduğumuzda.

Bana sorarsanız yetenek açısından Kaka kendisini donunda sallar. Arkadaş gayet mantıklı argümanlar kullanmış ayrıca. Türkiye’de, kendisine aşık olacak olan taraftarla Kaka, 52.000 kişilik stadda kendisini bulur muydu? :)

Sneijder’le ilgili kendi düşüncelerimdir.

Üst Alt