Sneijder, Zeytinyağı ve Şarap Ticaretine Giriyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Zeytinyağı ve Şarap Ticaretine Giriyor!

Bu Levent Nazifoglu geldiginden beri, birseyler degismeye basladi. Bu ceza belki yeni maddi arayislara itmis olabilir. Milyon agirliginda gecirildi Sneijder´e galiba,

Takimin basindaki Levent mi, Amil bey mi belli degil...

hqdefault.jpg

Her sene "döner sermaye" diye topcularin önüne cikarsa, cekecegimiz var.

Son düzenleme:
devranın yerinde olsam 136.kez yeni bi üyelik açar intikamımı pukiden alırdım. yannız genele çok küfretti bazılarımızı çok kırdı bizlere bir özür borcu var.

Bu Levent Nazifoglu geldiginden beri, birseyler degismeye basladi. Bu ceza belki yeni maddi arayislara itmis olabilir. Milyon agirliginda gecirildi Sneijder´e galiba,

Takimin basindaki Levent mi, Amil bey mi belli degil...

Ekli dosyayı görüntüle 15926

Her sene "döner sermaye" diye topcularin önüne cikarsa, cekecegimiz var.

masallah dediğin 2 dakıka yasamıyor be reis

SON DAKİKA

Tribun Dergi ‏@tribundergi 21 sn.22 saniye önce
Levent Tüzemen: "Galatasaray'da yönetim, Selçuk'a mobbing yapıyor. Aldığı ücretten dolayı. Yönetiim indirim yapmasını bekliyor Selçuk'un"

masallah dediğin 2 dakıka yasamıyor be reis

SON DAKİKA

Tribun Dergi ‏@tribundergi 21 sn.22 saniye önce
Levent Tüzemen: "Galatasaray'da yönetim, Selçuk'a mobbing yapıyor. Aldığı ücretten dolayı. Yönetiim indirim yapmasını bekliyor Selçuk'un"

Galatasaray´da birseylerin döndügü belli, gecen sene Burak´in gönderilmesi, operasyonun baslangici iydi. Kurbanlik koyun olarak da, cabuk harcanabilecek Rikernki getirdiler. Sirtindan tefecilik yapiyorlar.

Galatasaray´da birseylerin döndügü belli, gecen sene Burak´in gönderilmesi, operasyonun baslangici iydi. Kurbanlik koyun olarak da, cabuk harcanabilecek Rikernki getirdiler. Sirtindan tefecilik yapiyorlar.

rikerinkin teknik ve taktik gölgesi arkasına saklanıp, yönetim tarafından bir operasyon mu yapılıyor sayın çakar?

doğruda bunları yapan ya da yapamaya çalısan kim. yönetimde buna kimsenin aklı yetmez nazif basgan bişeyler yapmaya çalıssa sanmıyorum okadar donanımlı olsun. alp yalman yaz başı istifa etti haberleri çıkmasa bi o derim çalısıyor uğrasıyor diye.

edit. şimdi gördüm mehmet özbek demıssın

doğruda bunları yapan ya da yapamaya çalısan kim. yönetimde buna kimsenin aklı yetmez nazif basgan bişeyler yapmaya çalıssa sanmıyorum okadar donanımlı olsun. alp yalman yaz başı istifa etti haberleri çıkmasa bi o derim çalısıyor uğrasıyor diye.

Mehmet Özbek ile Levent Nazifoglu...
Tanman, Hamza, Denizli derken, aldilar baglari eline, oynuyorlar.

Bunlari yapmak icin, donanim felan da gerekmiyor.

Üst Alt