Sneijder'den Galatasaray'a Dönüş Sinyali! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'den Galatasaray'a Dönüş Sinyali!

Üstat tüm mesele Aziz Yıldırım bu adamı durduramayız demesiydi biliyorsun 5-1 madara ettik bunları kupa finalinde ki 6-0'ın hemen üstüne gelmişti...Aziz Yıldırım bunlar bizi kadıköyde parçalar hemen operasyon yapalım dediler...

Hedef futbolculardan Ribery; yöneticilerden Adnan Öztürk ve hocamız Hagi idi...

Önce Hagi'nin cep telefonu olayı doğan grubu tarafından köpürtüldü her zaman ki naif galatasaray taraftarı bu oyuna düştü ve efsanesini harcadı...

Adnan Öztürk ile Franck Ribery'den de dediğim polisiye vakasıyla kurtuldular...Malum başkanımız rahmetli mal canaydın...Ahmakın önde gideni...

Olay şöyle idi fenerliler fatih gökşeni ayarttı, adnan öztürk parlıyor gitti son gün gece yarısı getirdiği anelkanın bonusu dediğimiz adam dünya yıldızı çıktı, sen bize içeriden haber ver biz kalanını hallederiz dediler...Bizatihi aziz ve o dönem bu işten sorumlu olan murat özaydınlı...

Murat Özaydınlı maaş ödemesi hakkında gecikme olduğunu öğrenir öğrenmez marsilya mafasıyla bağlantıya geçtiler...Ribery'nin floryadaki evinin önündeki citroen'ini parçaladılar ve evine girdiler...Ribery kulüptekileri aradı fatih gökşen önceden iş tuttuğu için dönüş olmadı menajerini aradı polis çağırdılar...Marsilya mafyası polisin geldiğini anlamadı ve polis bunları göz altına aldı...Karakola gidildi fatih gökşen bu skandalın her iki taraf için de hayırlı olmadığını şikayetini geri çekmesi gerektiğini söyledi ve zaten senin maaşını ödeyemeyeceğiz dedi...Mesajı alan ribery eşyalarını bırakarak polis eşliğinde yeşilköye geçti...Menajeriyle direkt 90 gün dolduğundan prosedürü başlattılar ve mafyanın zoruyla marsilyaya imza attı...

Adnan Öztürk kendisini metz mittal fabrikasına gelip giderken görüp beğenip almıştı...Daha öncede Mondragon'un transferinde araya girip bonservisini aldırmıştı...Adnan Öztürk metzde bu durumu soruşturunca işin aslını öğrendi ama iş derin yerlere gittiğinden peşine düşemedi...Böylece hagi taraftara hırsız demiş oldu; ribery bizi satmış oldu adnan öztürk de beceriksiz olmuş oldu...Sonunda ne oldu fenerbahçe bize 2011 yılına kadar üstünlük kurmaya devam etti...Hürmetler...
adnan öztürk o dönem yönetici miydi reis?

Yazilar gayet bilgilendirici , mafya muhabbeti disinda

Teksas mi la bura , adnan ozturk derin isler olunca kacmis , marsilya mafyasi filan .. o bolumlere inanmiyorum fakat bu kucuk bir detay , genel itibariyle onemli bilgilerdi

Kimse Sneijdere Hagi muamelesi yapmıyor. Yapan varsa da azınlıkta olanlardır. Sadece Hagi den sonra gördüğümüz en iyi 10 numara diyenler var ki bence de kesinlikle öyle. Bir futbolcunun bu kulüpte Hagi seviyesine ulaşması zor.

Adam seviliyor. Çok sevilen futbolcu da her zaman bir ayrı yer edinir taraftarların gözünde ve kalbinde.

Ben Sneijderi en çok seven adamlardan birisiyim burada. Ben geri gelsin demedim mesela son iki gündür ismi gündeme oturmasına rağmen.

O tren kaçtı artık. Yazın Belhanda alınacağına takımda kalabilirdi zaten son senesiydi yav güzel bir veda yapardık falan. Belhanda ya 25 Milyon mu ne yatırdık bonservisler ve maaşları toplanınca, buna karşı Sneijdere maksimum 5 verecektik kalsaydı. Kalsaydı da Belhanda dan verimli olurdu. Neyse bu başka konu zaten.

Yaşıt olabilirler ama yapma renktaş onlar hain. Sneijdere ayıptır bunlarla anılmak.

sent via GSC
Üstat hain diye okan ve emreyi kastetmişsin hep derim benim jeton köşeli diye...Yeni anladım hakkını helal et...

gecen macta izleyim dedim, sneijder fizik olarak resmen bitmis. siz donkun yaptigini bunun yapabilecegini saniyorsaniz yaniliyorsunuz. tas catlasa 45 dakika oynayabilir, yine de belhandadan fazla gol atma ihtimali var tabi, klas kaybolan birsey degil. 750-800 bin euroya falan oynayabilir 1 seneligine.
700.000 euroya Mugdat bile imza atmaz bize reis

Üst Alt