Sneijder'e 4 Kritik Soru! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'e 4 Kritik Soru!

5761d211c03c0e5dfcc1e0fe.jpg

1-) Neden Galatasaray Kulübü yönetiminden izinsiz olarak açıklamalar yaptı?
2-) Takımla birlikte çıkması gereken antrenmanlara neden katılmadı?
3-) Özellikle ligin ikinci yarısı itibariyle performansında niye düşüş oldu?
4-) Yine sezonun ikinci devresinde sergilediği olumsuz tavırların sebebi ne?

G.SARAY, Wesley Sneijder’ın menajerine 4 soru soracak... Sarı kırmızılı kulüpte, 20 Haziran Pazartesi günü kritik ve önemli bir Sneijder zirvesi gerçekleşecek.

Galatasaray yönetimi, deyim yerinde ise 10 numarasına hesap soracak. Wesley Sneijder'ın sezonun ikinci yarısında sergilediği tavırlar, performansındaki düşüş ve yönetim kurulundan izinsiz olarak yaptığı röportajdaki açıklamaların nedenleri menajer Guido Albers ile görüşülecek.

Albers’in vereceği yanıtlara ve zirvedeki gelişmelere göre Sneijder’a karşı sergilenecek olan tavır belirlenecek.

TAKIMDAKİ GELECEĞİ BELLİ OLACAK

İŞTE kritik zirvede Albers’e yöneltilecek sorular:

Sneijder neden yönetimden izinsiz açıklamalar yaptı. Aleyhteki bu sözlerinin sebebi tam olarak nedir?
Takımla birlikte çıkması gereken antrenmanlara neden katılmadı?
Sezonun ikinci devresinde performansında önemli bir düşüş yaşandı. Bu performans düşüşünün nedeni ne?
Ardı ardına olumsuz tavırlar sergilemeye başladı. Bu söz konusu tavırların ardında bir sebep yatıyor mu?

Albers’in bu sorulara vereceği yanıtlara bağlı olarak, 20 Haziran’daki görüşmenin 1 hafta sonrasına kadar Sneijder’in durumu netleşecek.

Hürriyet / Ali Naci KÜÇÜK

Herif kendi yorumlarını soru haline getirmiş? Bunları görmek için spor yazarı olmaya gerek yok takım uçtuda wes mi yattı bu kadro konya spordan 20 puan fark yemiş sorumlularına sorsunlar aynalara baksınlar boş işler

şu kritik soruyu soruyuda sormanızı isterdim
1.dursun neden bukadar çapsız
2.dursun neden bukadar düzenbaz kolpacı ve yalancı
3.Jem paul ve donku neden almıştır.
4.sezon içerinde neden bukadar td değiştirdi.

selçuk lobisi ağır bastı selçuk sneijderi hiçbir zaman istemedi ve sonuç ortada transfer döneminde aynı melo gibi son dakikada gönderilecektir sneijder.

Daha öncede söyledim yerli tayfasından kurtulmak gerek bu takımın tamamı değişse umrumda olmaz. Kurunun yanında yaşıda yakacaksın. Yeni bir yapılanma şart.

Üst Alt