Sneijder'in Menajeri Florya'ya Geliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'in Menajeri Florya'ya Geliyor!

Galatasaray'da Wesley Sneijder dönemi kapanıyor.

Oyuncunun yönetimi eleştiren açıklamalarının ardından çok sinirlenen, ve yıldız ismi satmak için bahane arayan Dursun Özbek yönetimi Wesley'in menajeri Guido Albers'i Florya'ya davet ederken, Hollandalı yıldızın menajeri bu akşam İstanbul'da olacak.

Yarın yapılacak görüşmenin ardından Sneijder'in kulüpte ki geleceği de netleşecek.

7.5 MİLYON EURO GETİRİN

Yönetim Sneijder'in Galatasaray geleneklerine aykırı davranışlarda bulunduğunu ve bunun tolere edemeyeceklerini belirterek Albers'e kulüp bulmasını istediklerini belirtecek.

Hayır da adamın tapu gibi 3 yıllık daha sözleşmesi var gitmiyorum dediğinde ne yapacaksın sayın ileri zekalı yöneticiler. Don gibi embesillerin menajerlerine aynı çıkışı yap önce sen sneijdere daha çok var.

Bela anıcam en son bu herife ben yahu. Yok mu şu kulübü düşünen bir cengaver şuna yumruğu yapıştırsın, yumurta falan atsın. Şu süper kupayı samsuna veremediler ki gidip ağzını yüzünü kırayım şunun

Son düzenleme:
cala cala kasada para birakmadilar simdi nasil transfer yapacagiz futbolcularin alacagini ödeyecegiz derkene sneijder muslera podolskiyi elden cikarmak icin hazirliklara basladilar.

Dünya yıldızı olarak geldi efsane olarak gidiyor yıllarca hagi aradık uzun bir sürede sneijder arıcaz bu taraftar seni unutmaz

kapansin, sneijder gibi bir degere ve buyuk bir galatasarayliya, sizin gibi hirsiz, hain serefsizlerin yonetegeldigi bir takim icin top oynayacagi dusunuldugunde, yazik zaten. avrupaya gitsin.

Son düzenleme:
Üst Alt